Можливий розвиток пневмонії навіть без підвищення температури, — Гладчук звертає увагу про підступність хвороби

Від коронавірусу немає депутатського імунітету. Це дуже небезпечна інфекційна хвороба. Захворіти може кожен.

Народний депутат від «Слуги народу» Руслан Горбенко з діагнозом коронавірус знаходиться у реанімації, — Ігор Мосійчук

Тому так важливо зараз дотримуватися повного карантину та завжди на вулиці бути у масці, рукавичках та окулярах. Народні депутати, рятуючи країну від епідемії на своєму позачерговому засіданні, на жаль, проігнорували ці елементарні постулати епідеміології.

Мене вражає підступність цієї хвороби. Її перебіг на початку не викликає стурбованості у пацієнтів. Про «можливий розвиток пневмонії навіть без підвищення температури», — першою у своїй публікації повідомила лікар-інфекціоніст Olga Golubovskaya:

Инфекционист Ольга Голубовская описала главные симптомы коронавируса у украинцев

Тому так важливо не втрачати перші дні хвороби на самолікування.

Головне — дзвонити вашому сімейному лікарю, коли ви відчули симптоми простуди. COVID-19 часто не викликає занепокоєння у людей через легкість симптомів на початку хвороби. Хвороба прогресує і люди звертаються на швидку тоді, коли вже є пневмонія, яка може протікати у важкій формі. Особливо у пацієнтів, які мають хронічні хвороби та похилий вік.

Подбайте про себе. Дізнайтесь завчасно на реєстратурі поліклиники телефон свого сімейного лікаря та консультуйтесь з ним одразу при виникненні симптомів респіраторного захворювання.
Я думаю з часом проблема з тестами на коронавірус в Україні буде вирішена на всі 100% і за кожним зверненням буде проводитися диференціальна діагностика та призначатися комплексне лікування.

Робіть репост, якщо ви залишаєтеся дома та не порушуєте карантин.

Україна переможе!

Вірю. Знаю. Зможемо!

#Язалишаюсявдома #StayHome #coronavirus

 

 

Вадим Гладчук, фейсбук