COVID-19? У середині березня я почав хворіти на «чудну хворобу», — Гладчук

Being determines consciousness
Буття визначає свідомість?
Саме цим я пояснюю велику кількість моїх постів щодо коронавірусу за останній тиждень.
У середині березня почав хворіти на «чудну хворобу» — так я написав про неї моїй мамі.
Чудна — тому, що температура була майже постійно у межах норми (міряв кілька разів на день). Лише тричі термометр показав 37.1, 36.8, 36.9 С.
Я написав статтю, «COVID-19? Історія моєї хвороби», але ще не знаю чи варто її всю публікувати у повному обсязі. У ній багато персональних даних і прізвища моїх близьких друзів та подруг.
Але я опублікую частину, я записував всі свої симптоми, щодня.

Головне!

НЕ ТАКИЙ СТРАШНИЙ ЧОРТ, ЯК ЙОГО МАЛЮЮТЬ

Як показує мій особистий досвід, головне вчасно звернутися до сімейного лікаря. Мені допомогли рекомендації доктора Немченко. Вона порадила антибіотик Сумамед, який, як я зараз вважаю, допоміг мені почати одужувати.

Ось деякі абзаци моєї неопублікованої статті:

«Я ізолювався на карантин на своїй недобудованій дачі ще 10 лютого 2020 роки, коли я написав у фейсбуці та на Спротиві:
„Коронавірус страшніше грипу. Санітарно-карантинні заходи мають бути обов’язковими“

Коронавірус страшніше грипу. Санітарно-карантинні заходи мають бути обов’язковими

Щодня почав приймати по 1 таблетці для розсмоктування Ергоферон для профілактики вірусної інфекції.

Намагався максимально обмежити контакти з усіма людьми, але бувають випадки, коли важко відмовити.

Одного дня подруга з дуже важким характером та прізвищем як у зедента, приїхала забрати до мене свої речі. Лише по приїзду вона сказала мені,  що напередодні почувалася себе зле та певно простудилася.

На наступний день після нашого спілкування у мене почало свербіти у горлі. Я поміряв температуру і термометр показав 37.1 С. На вечір я відчував вже характерні для респіраторних захворювань відчуття „розбитості“ та загального нездужання. Я почав приймати таблетки для розсмоктування — Декатилен та Фарінгосепт.

18 березня у мене зранку вже була сильна нежить, та поодинокий кашель, який спричиняв різку біль за грудиною. На вечір відчуття „розбитості“ та загального нездужання було дуже сильним і я вирішив прийняти 500 мг парацетамола, проковтнувши таблетку Флюколд.

19 березня був кашель з мокротою (що, як пишуть, не є характерним для COVID-19), біль у грудях, та відчуття, як наче хтось туди поклав перцовий лейкопластирь. Температура була 36.9 С.

20 березня хтось на двох сусідніх ділянках під вечір підпалив суху траву, я викликав пожежників та дуже змерз, закликаючи сусідів допомогти потушити пожежу. Вночі був сильний кашель, який заважав мені спати. Тому зранку я вирішив почав пити сироп первоцвіту Гербіон. Зранку температура була 36.5 С.

Взагалі у мене під час хвороби постійно температура була у межах норми (міряв кілька разів на день). Лише тричі термометр показав 37.1, 36.8, 36.9 С.

Мене вразила повна відсутність апетиту — їсти себе примушував.

Намагався зробити тест на коронавірус, але у „Добробут“ сказали, що у них немає. Знайомі медики у комунальних закладах охорони здоров’я сказали, щоб зробили, то має бути висока температура та в анамнезі контакт з кимось, хто приїхав з закордону.

ДЕЯКІ УКРАЇНСЬКІ ЛІКАРІ НАЙКРАЩІ В СВІТІ ТА ЛІКУЮТЬ ВСЕ?

На ранок 22 березня я почував себе дуже пагано, мене заливало потом, важкий кашель і мене трохи налякало, що я помітив у мокроті прожилки крові.

Я зателефонував своїй мамі та попросив її зв’язатися з нашим сімейним лікарем Немченко. Дізнавшись про кашель та біль у грудях, вона мені порадила антибіотик…».

У своєму житті я кілька разів раніше болів на запалення легень. І перебіг тих пневмоній був для мене значно виснажливішим. Тому рекомендую своїм друзям не панікувати.
Український лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська вже описала симптоми COVID-19:

Инфекционист Ольга Голубовская описала главные симптомы коронавируса у украинцев

Як показує мій особистий досвід, наші лікарі знають як та можуть нас вилікувати.

Головне одразу звертайтесь до сімейного лікаря, коли відчуваєте симптоми застуди.

Слід виходити на вулиці тільки у разі крайньої необхідності, одягнувши маску або респіратор класом не нижче N95 або FFP2, одноразові рукавички та окуляри, які захистять слизову ока.
https://sprotiv.org/70765

Хочу нагадати, що вірус PITIN-2014 вже 6 років регулярно забирає життя найкращих синів та доньок України. Цей вірус самий скажений! Про це всім слід не забувати навіть при цій розпіареній світовій пандемії.

Робіть репост, якщо ви залишаєтеся дома та не порушуєте карантин.

Україна переможе!

Вірю. Знаю. Зможемо!

#Язалишаюсявдома #StayHome #coronavirus

 

 

Вадим Гладчук, фейсбук