Гладчук хоче зробити з черепа путіна горщик для срання

Нарешті на 10 місяці тотальної війни з росією на найвеличнішого лідера сучасності зійшло прозріння.
“Якщо Путін помре – війна закінчиться”, – каже Зеленський.
Додам від себе.
Коли путін здохне, то і росія розвалиться.
Ічкерія, наприклад, давно мріє про незалежність.
Наше завдання після смерті путіна допомогти всім поневоленим народам росії стати вільними.
До речі, не вважайте мене божевільним, але я хочу собі як трофей голову путіна.
Я б голову путіна на стіну поцепив або нічну вазу з його черепа зробив. А його імперський мозок патологоанатомам віддав для дослідження причин психопатії та комплексу Наполеона.
Я вже встиг навіть заздалегідь підготувати детальну інструкцію з обробки черепа путіна.
Етапи обробки черепа путіна
При обробці голови дуже важливо дотримуватися порядку і етапність робіт. Щоб трофей став гідним експонатом вашої колекції, спочатку треба дуже акуратно і дбайливо, без допомоги ножа (!) Зняти з голови шкуру, м`язи і жир. Ніж використовується тільки для відрізання століття і перерізання сухожиль і м`язів.
Другий етап – видалення мозку.
Для цього треба взяти дріт, закрутити її в спіраль і вставити в отвір в потиличної частини. Дротом мозок збовтувати і виймається через цей отвір. Залишки видаляються довгим пінцетом. Потім через треба багаторазово промити під сильним струменем води. Далі проводиться виварка черепа – для видалення сухожиль і зубів. Робити це треба обережно і дуже ретельно. Воду треба брати дощову, джерельну, струмків, талу – без найменших хімічних домішок і хлору. В іншому випадку череп і роги можуть поміняти колір, втратити привабливість і навіть зруйнуватися при тривалому кип`ятінні, обпилювання черепа.
Це дуже відповідальна стадія, адже буде прикро зіпсувати трофей вже після виконаних найнеприємніших операцій.
Відпилювання основи черепа треба виконувати за допомогою столярної або краще – хірургічної пили з дрібними зубами. При це лінія надпила встановлюється так: череп треба занурить в воду так, щоб над поверхнею залишалися потрібні частини. Потім акуратно череп вийняти і олівцем відзначити рівень води, по цій лінії і буде проводитися опил.
Відбілювання черепа.
Це етап підготовки трофея до виставкової кондиції. Для того, щоб якісно відбілити кістка, весь череп обгортають ватою і зобов`язують шнуром. Рогу при цьому залишаються відкритими. Якщо кістки мало – можна і не обгортати. Далі в закритій тарі розводять 25% розчин аміаку з перекисом водню (15%). Співвідношення компонентів – 5 до 1. Робити все це треба в рукавичках, окулярах і дихальної масці.
Обгорнутий череп треба акуратно залити цим розчином. Час витримки – 15 годин.
Далі для додання природного відтінку застосовують фосфорну кислоту або хлорамін. Кислоту треба брати 1% -ную і витримувати череп від 3 до 6 днів. Хлораміну знадобиться не менше 7-8 днів.
Полірування черепа
Це остання процедура у виготовленні трофея.
Для полірування використовують таку суміш: 2 частини віденської вапна і 1 частина порошкового крейди. Наносити її треба чистою сухою матерією і легко потерти всю поверхню і всі виїмки.
Другий рецепт: 1 частина крейди на 2 частини денатурованого спирту. Якщо вам подобається матовий блиск кістки – обробіть череп парафіном, м`яко розтерши його в найтонший шар.
Що краще?
Голова путіна на стіні або нічна ваза з його черепа?
Чи у вас є свій варіант, що треба зробити з цим кремлівським терористом?
Щоб ви зробили з терористом путіним?
Гладчук Вадим, фейсбук