Гладчук про загрозу держпереворота в інтересах росії через ОАСК

Зеленський не втік і його хотіла усунути з посади президента російська розвідка через 2 позови Януковича до Окружного адміністративного суду Києва.
Тому мені здається, що звинувачувати його у державній зраді буде дещо складно для прокурорів у майбутньому. Але Зеленського треба звинувачувати у злочинній бездіяльності, зловживанні владою та службовим становищем, призначенні зрадників на державні посади.
“Дружина Цезаря має бути поза підозрою”, – це лише один випадок, коли лідер держави може довіряти своєму оточенню.
Президент на своїй посаді доручає виконувати свою волю призначеним ним помічникам та службовцям. І я не про Єрмака зараз. Я про інших більш зашкваренних зв’язками з російським світом діячів.
Політтехнолог Подоляк. Він з Білорусі, працював політтехнолоХом на регіоналів та Януковича. Подоляк був керівником у Шарія. Що зрадник Шарій, як пропагандист працює на російську розвідку для дестабілізації суспільно-політичної ситуації всім патріотам України відомо?
Юрист Смирнов з офісу президента. Мені здається, що через давне знайомство Андрія Смирнова з офісу президента з Андрієм Портновим свідомо гальмується законодавча ініціатива Зеленського про невідкладну ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києваhttps://www.president.gov.ua/news/prezident-iniciyuvav-nevidkladnu-likvidaciyu-okruzhnogo-admi-67961
Янукович подавав свої позови до Окружного адмінсуду Києва синхронно із накопиченням військ Росії на кордоні з Україною. З рішенням повномасштабно наступати і йти на Київ, Кремль, вочевидь, мав і заготовлені сценарії встановлення свого політичного керівництва України.
Мене шокував факт того, що під час розподілу справи за позовом Януковича 40 суддів із 43 були виключені з розподілу!
Затягування з ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва під час тотальної війни може призвести до блокування зрадниками роботи інституцій та державних органів влади.
На мою думку, корумповані (завербовані) росією судді та їх друзі в офісі президента становлять навіть більшу загрозу національній безпеці України чим діяльність РПЦ ФСБ РФ.
Чи можуть корумповані росією вовки у судівських мантіях “утнути” найгірше – скасувати, наприклад, результати парламентських виборів 2019 року або розпустити ЗСУ за наказом ФСБ та “легітимного” Януковича, який їх призначав?
Гладчук Вадим, фейсбук