путін готує ядерний удар по Рівненській та Харківській АЕС, – Гладчук

Російський терорист путін готує ядерний удар по Рівненській та Хмельницький АЕС, після якого у Кремлі оголосять про невдалі випробування брудної ядерної бомби Україною.
У соцмережах поширюється інформація, що міжнародний терорист путін підготував секретний наказ російським стратегічним ядерним силам про використання літаків Ту-95МС для пусків ракет з ядерними боєголовками з території Республіки Білорусь.
Перед цим спільники терориста путіна поширювали дезінформацію щодо наявності брудної бомби в України, сфабрикувавши обвинуваченням, використавши фото з Словенії:
Після нанесення ядерного удару по АЕС в Україні угрупування російсько-білоруських військ отримають наказ на захоплення траси Київ-Чоп, з подальшим просування вдовж кордону України з ЄС з метою зруйнувати логістику постачання зброї, боєприпасів, палива, продовольчих та промислових товарів.
ЗСУ протистоятиме 38-ма десантно-штурмова бригада РБ, яка базується в Бресті і складається з двох штурмових батальйонів на БТР-80 і одного артилерійського дивізіону з 120-мм мінометами 2Б23 “Нона-М1” та 122-мм гаубицями Д-30. Можливо у складі цієї бригади є і батарея ППО – швидше за все, ЗРК “Стріла-10”.
103-тя окрема повітряно-десантна бригада (Вітебськ) складається з трьох батальйонів на БТР-70 та БТР-80. Решта структури аналогічна 38-й десантно-штурмовій бригаді. Північно-Західне командування та Західне оперативні командування ЗС РБ разом можуть розгорнути чотири танкові та сім механізованих батальйонів, всього близько 240 танків Т-72Б і близько 560 БМП-1/БМП-2.
За даними української розвідки, станом на 23 жовтня 2022 року росіяни завезли до Білорусі приблизно 3200 солдатів. Раніше у Брест з території росії потягами перекидали САУ та іншу техніку:
Враховуючи вкрай високу вірогідність застосування ядерної зброї психопатом путіним вкрай важливим для України є посилення ППО для захисту Рівненської та Хмельницької АЕС.
Вадим Гладчук, фейсбук