Міжнародний терорист путін готує ядерний удар по Україні

Спільники російського терориста путіна зараз у чи не у масовому порядку обдзвонюють урядовців країн НАТО та брешуть їм про українську “брудну бомбу”.
Ядерної зброї в України нема!
Про це добре знають у москві, бо в іншому випадку побоялися вести багаторічну агресивну загарбницьку війну проти сусідньої держави.
Казки про українську “брудну бомбу” потрібні для держави-терориста, щоб виправдати заплановані ядерні удари по Україні, заявивши про свою непричетність до ядерного тероризму у Європі.
Міжнародний терорист Владімір путін вже не вперше застосовує радіаційні речовини для терактів.
Олександр Литвиненко був колишнім офіцером Російської Федеральної служби безпеки (ФСБ) та КДБ. Після критичних висловлювань щодо корупції у російському уряді, він утік до Великобританії побоюючись помсти. В еміграції залишався публічним критиком російської влади. Через шість років після втечі його за наказом психопата путіна смертельно отруїли двоє співробітників російських спецслужб.
1 листопада 2006 року Литвиненко раптово захворів і був госпіталізований. Через три тижні він помер, ставши першою підтвердженою жертвою смертельної променевої хвороби, спричиненої полонієм-210.
Вадим Гладчук , фейсбук