Вадим Гладчук про життєву необхідність зробити щеплення

Сумно і трагічно, коли серед антиваксів є твої друзі. І вони помирають…
Я не можу багатьох переконати про життєву необхідність зробити щеплення. Пишу та пояснюю, пропоную навіть гроші, але мені близькі люди обирають “природній відбір” – смерть від ковід.
На державному рівні у депутатів та тієї потвори на Банковій теж бракує інтелекту та знань, щоб ухвалити відповідні закони, аби кожен громадянин був вакцинований та захищений.
Тому сотні громадян України щодня помирають у страшних муках. Вже немає з нами 87 566 наших співвітчизників.
Вважаю вкрай необхідним посилити протиепідемічні заходи, враховуючи поширення нового більш патогенного штаму коронавірусу Омікрон.
Має бути вакцинований кожний громадянин, хто не має протипоказань!
В Україні необхідно Законом ввести щеплення бустерними дозами через кожні 6 місяців після першої повної вакцинації.
Усі мандрівники мають пройти тестування за день до запланованого виїзду в Україну незалежно від того, вакциновані вони чи ні.
Мають бути поповненні запаси антивірусних препаратів (зокрема, закуплено новий антиковідний препарат Paxlovid від Pfizer) та підготовлені мобільні групи медиків для надання необхідної допомоги у місцях спалаху коронавірусної інфекції.
Обов’язковим має бути правило використання респіраторів ffp3 громадському транспорті та у всіх приміщеннях, де контактують люди.
В усіх навчальних закладах країни має бути введений новий предмет – епідеміологія, з метою ліквідації безграмотності серед населення.
Заперечення російської агресії та заперечення існування ковід – це плоди з одного мокшанського городу. Тому має бути посилена відповідальність для всіх пропагандистів “рускаго міра”.
Вадим Гладчук facebook