Вадим Гладчук про наступ на Україну за участі 175 тисяч військових

Розвідка США повідомляє, що РФ планує наступ на Україну за участі 175 тисяч військових.
Колишній заступник генпрокурора Віктор Трепак заявив, що найближчим часом Офіс генпрокурора може пред’явити підозру експрезиденту Петру Порошенку у справі про постачання вугілля з ОРДЛО.
Дві топ-новини одного дня, які безумовно мають зв’язок.
Отже у мене кілька питань.
Зеленський зумисно підібрав зручний час, щоб репресувавши лідера патріотичних державницьких сил, дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію та послабити Україну перед москвою?
Чому зрадливо закуповуючи російську електроенергію на мільйони через путінську сатрапію Білорусь Зеленський шиє справи проти свого головного опонента?
Може у такій спосіб російські політтехнологи на Банковій хочуть відволікти українське суспільство від державної зради-“вагнергейту”, причетності Зеленського та його “Кварталу” до відмивання коштів Коломойського і розкрадання грошей вкладників ПриватБанку”?
Нагадаю, що проти Порошенка зеленими гнидами сфабриковано вже понад сто різних кримінальних справ, всі з яких політично мотивовані! Порошенко ніколи не вчиняв кримінальних правопорушень і ми всі про це добре знаємо.
Нещодавно народний депутат Гео Лерос зареєстрував у Верховній Раді депутатський запит про “забезпечення Зеленського памперсами”.
Думаю, такі жарти не на часі зараз. Все занадто серйозно.
Україна у великій небезпеці, а при владі кремлівські маріонетки.
Тому треба одразу реєструвати постанову Верховної Ради про самоусунення президента Зеленського від виконання конституційних повноважень та призначення позачергових виборів Президента України. Як це колись було зроблено парламентом 22 лютого 2014 року.
Робіть репост, якщо згодні зі мною.
Вадим Гладчук facebook