Гладчук про новий штам коронавірусу Омікрон

Світова паніка від звісток про новий Омікрон штам коронавірусу мене трохи дивує. Обвал фінансових ринків та курсу біткоїна знову загрожує світу економічною стагнацією та бідністю.
Але, нагадаю, на початку листопаду виробник ліків Pfizer (NYSE:PFE) оголосив про нові ліки від ковід – Paxlovid. І головне, результати його клінічного дослідження показують, що його досліджуване противірусне лікування може знизити ризик госпіталізації або смерті на 89% у негоспіталізованих дорослих з COVID-19.
“Новини є справжньою зміною гри в глобальних зусиллях, спрямованих на зупинку спустошення цієї пандемії”, — сказав генеральний директор Pfizer Альберт Бурла. “Ці дані свідчать про те, що наш кандидат на пероральний противірусний препарат, якщо його схвалять або дозволять регуляторні органи, може врятувати життя пацієнтів, зменшити тяжкість інфекцій COVID-19 та виключити до дев’яти з 10 госпіталізацій”.
Акції Pfizer після цих новин чи не єдині на фондовому ринку США, які демонструють постійне зростання:
Станом на 28 листопада 2021 року в Україні від ковід померло 85 117 громадян.
Я в свою чергу пропоную українському уряду невідкладно почати закупівлю Паксловід – нових ліків Pfizer від ковід, щоб врятувати всіх українців від смерті.
Вадим Гладчук facebook