Гладчук про чергову вже 101 (!) кримінальну справу проти Порошенка

Проти Порошенка чергову вже 101 (!) кримінальну справу “шиє” не Зеленський, а путін, бо вибори в 2019 року Порошенко програв не блазню, а путіну.
Починаючи з Майдану Зе сумлінно працювало в системі кремлівської пропаганди: під час війни з агресором знущався з держави, армії, мови, віри, влади, яка воювала з рашистами.
У відеоролику за посиланням зібрані докази пітримки Зеленського ворогами України – виступи Жириновського, Губарєва, Поклонської, Азарова, Пореченкова, Лукаш.
Наводяться антиукраїнські вислови зеленского:
Пригадайте, як вже зразу ж після виборів путін прислав свого VIP агента Портнова з головною метою – ув’язнити та відсторонити Порошенка від політики.
Путін розуміє, що тільки Порошенко і його команда – партія “Європейська солідарність” можуть завадити рашистам виграти дипломатичну, політичну та економічну війну проти нашої України.
Порошенко завжди на свята в український вишиванці, а Зеленський на посаді президента демонстративно вдягає російську косоворотку (на фото).
Лише розуміння реальної політичної ситуації в країні та консолідація всіх патріотичних політичних сил і громадських організацій може поламати план путіна по повзучий окупації України.
За Україну!
За Порошенка!
Робіть репост, якщо ви підтримуєте об’єднання державницьких національно-демократичних сил на парламентських та президентських виборах навколо Петра Олексійовича Порошенка та партії “Європейська солідарність”.
Слава Україні!
Вадим Гладчук facebook