Вадим Гладчук про накопичення російських сил біля кордонів України

Накопичення російських сил може стати основою для військових вторгнень в Україну, — про це заявив директор ЦРУ Вільям Бернз:
Відомо, що росія вже перекинула до кордонів України та в окупований Крим 16 батальйонно-тактичних груп з мотострілецьких, танкових та повітряно-десантних підрозділів.
Тому ми мусимо невідкладно готуватися захистити нашу Україну від агресивних намірів кремлівського хуйла.
30 березня 2021 року Верховна Рада ухвалила закон №3553, який має на меті реформувати систему військових комісаріатів та дозволяє призивати без мобілізації резервістів у випадку “особливого періоду”. 8 квітня 2021 року закон направлено на підпис президенту. Але він досі не підписаний Зеленським.
Чому?!
Вважаю треба проводити негайно мобілізацію резервістів та посилити оборону на ймовірних ділянках наступу російських військ. Довести співвідношення військовослужбовців України до рашистських окупантів у прикордонних районах 1:1 .
На часі проведення місцевими органами влади навчань цивільної оборони та навчань першої домедичної допомоги.
Правоохоронним органам необхідно посилити перевірку документів громадян, догляду автомобільного транспорту по всій країні.
Посилити охорону органів державної та місцевої влади та стратегічно важливих об’єктів критичної інфраструктури. Насамперед морських портів, об’єктів енергопостачання, аеропортів, мостів та газовидобувних веж.
Україна має навчену у боях армію і може дати по зубам агресивному рашистському ведмедю. Головне, щоб політичне керівництво, яке нині складається з команди екс-блазнів та русофілів не зрадило український народ.
Робіть репост, якщо ви будете боротися за незалежну Україну.
Слава Україні!
Вадим Гладчук, фейсбук