Гладчук вважає, що Мендель мислить по-путінські

 

 

 

 

 

 

Юлія Мендель пише “ні громадянській війні в Україні”. В Україні немає громадянської війни! Вже сьомий рік йде оборонна війна і росія агесор, росією окуповано 7% території нашої держави – Крим та частину Донбасу. “Громадянська війна в Україні” – це кремлівський темник!
Мені відомо щонайменше три випадки, коли речник президента України свідомо підігравала російській пропаганді. 1 раз – може бути випадковість, 2 рази – збіг, 3 рази – закономірність!
Мендель раніше заявляла, що ЗСУ по цивільним стріляє на Донбасі – українські військові ведуть вогонь по житлових будинках, школах, дитячих садках, лікарнях, якщо звідти стріляли російські окупанти.
Тобто, фактично, вона стверджує, що ВСУ навмисне і свідомо стріляють у цивільних, по дітям і лікарням. Що заборонено категорично. Не тільки наказами в ЗСУ, а й міжнародним правом.
Таким чином кремлівська резидентура створює передумови для того, щоб завтра назвати кожного військовослужбовця і ветерана АТО злочинцем і судити.
Відео:
Нещодавно Юлія Мендель вдалася до маніпуляцій, з метою подальшої русифікації України, заявивши про “украинский русский язык”. У грудні-січні у парламенті було зареєстровано 3 законопроекти, які мали б послабити роль української мови, всі три – належать депутатам від угрупування “Слуги народу”.
Я писав про цю інформаційну диверсію у своєму фейсбук з фото Мендель, де вона на фоні Кремля. Ось посилання:
Мендель мислить по-путінскі?
Або вона агент російських спецслужб?
Хто для вас Мендель?
Вадим Гладчук, фейсбук