Гладчук про необхідність ухвалення негайних рішень, направлених на підсилення обороноздатності нашої незалежної держави

Зеленський на посаді преЗЕдента свідомо знижує обороноздатність України через розведення військ, відведення мінометних, контр снайперських груп, давши перевагу ворогам та окупантам української землі.
Ворожі безпілотники не мають безперешкодно працювати над нашими позиціями.
Ворожі снайпери не мають безкарно розстрілювати наших захисників.
Якщо рашистам знадобиться провокація, вони самі її організують. Якщо знадобиться виправдання для агресії – путін його вигадає.
Тому немає жодного виправдання злочинної бездіяльності Зеленського перед загрозою чергової прямої агресії росії про яку повідомляє ЦРУ США.
30 березня 2021 року Верховна Рада ухвалила закон №3553, який має на меті реформувати систему військових комісаріатів та дозволяє призивати без мобілізації резервістів у випадку “особливого періоду”. 8 квітня 2021 року закон направлено на підпис президенту. Але він досі не підписаний Зеленським!
Вважаю державної зрадою те, що преЗЕдент не хоче скористатися правом (яким його наділяє закон 3553), не оголошуючи мобілізації, оперативно підсилити Збройні сили України резервістами з бойовим досвідом.
Я вже писав, що вкрай важливо довести паритету у співвідношенні сил на кордонах з країною-агресором.
Необхідно посилити охорону органів державної та місцевої влади та стратегічно важливих об’єктів критичної інфраструктури. Насамперед морських портів, об’єктів енергопостачання, аеропортів, мостів та газовидобувних веж.
На часі проведення місцевими органами влади навчань цивільної оборони та навчань першої домедичної допомоги.
Правоохоронним органам необхідно посилити перевірку документів громадян, догляду автомобільного транспорту по всій країні.
Робіть репост, якщо ви підтримуєте необхідність ухвалення негайних рішень, направлених на підсилення обороноздатності нашої незалежної держави.
Слава Україні!
Вадим Гладчук, фейсбук