Вадим Гладчук вважаєте, що путін вбивця

Для мене путін хуйло. Про це я написав у своїй виборчій програмі коли балотувався у народні депутати у 2019 році.
Ось моя листівка з того часу:
Тоді Центральна виборча комісія чинила мені перешкоди, захищаючи президента країни-агресора.
Ось аудіо:
“Путін — хуйло!” — приспівка, яку в уперше виконали вболівальники футбольного клубу “Металіст” у Харкові 30 березня 2014 року на спільному марші з фанами “Шахтаря”. Унаслідок російської агресії проти України широко розповсюдилася, отримавши низку обробок і варіацій і стала інтернет-мемом.
Ось так на відео виглядає “Путін Хуйло по-львівські”:
Байден після обрання президентом США назвав Путіна вбивцею.
Це прозвучало у відповідь на запитання ведучого ABC News Джорджа Стефанопулоса. Запитання стосувалося розслідування кібератак, пов’язаних із Росією, та звіту розвідки, за даними якої Кремль втручався в американські вибори.
Ось відео:
“путін – вбивця”. Про це команда Порошенка говорить з 2014 року, йдеться на сайті “Євросолідарності”.
Особисто Порошенко назвав путіна вбивцею під час розгляду проєкту постанови про заяву ВР щодо ескалації російсько-української війни та загострення на Донбасі.
Ось відео виступу Петра Олексійовича за трибуни парламенту:
Зеленський відпочатку своєї кар’єри був фанатом путіна. Заявляв, що він цього кремлівського диктатора залежить його життя та доля України. Зеленський навіть просився до путіна!
Ось архівне відео:
Коли росія почала вторгнення в Україну у 2014 році Зеленський виступав у москві на фоні Кремля та жартував про українські державні кордони.
Ось відео:
Після обрання преЗЕдентом екс-блазень побачив “мир в очах путіна”:
Станом на 31 січня 2021 року, за даними Управління верховного комісара ООН з прав людини, загальна кількість людських втрат через російське вторгнення в Україну становить 42—44 тисяч осіб, з яких загинуло 13100—13300 осіб, а було поранено 29500—33500.
Жертви — громадяни України та інших держав, що загинули, були піддані тортурам або потрапили до полону внаслідок російської інтервенції в Україну.
Робіть репост, якщо ви вважаєте, що путін вбивця та хуйло.
Або напишить хто особисто для вас путін?
Вадим Гладчук, фейсбук