Вадим Гладчук: “Мендельвошка кремлівська?”

Мендельвошка кремлівська?
Зелені гниди вкрай знахабніли! Вони проштовхують наративи Кремля. Ось цитата мовою оригіналу:
“Россия не является монополистом русского языка. И нам пора давно самим демонополизировать русский язык. И громко заявить, что в Украине есть украинский русский язык”, – стверджує речник реЗЕдента Юлія Мендель.
Юлія Мендель вдається до маніпуляцій, з метою подальшої русифікації України. Що таке “украинский русский язык”? Це вигадка та фейк. Насправді є лише російська мова. А це знову російські школи, російські пісні, російське телебачення, російська культура та російський мир – російська імперія?
І вони це роблять! У грудні-січні у парламенті було зареєстровано 3 законопроекти, які мали б послабити роль української мови, всі три – належать депутатам від угрупування “Слуги народу”.
Сьомий рік йде оборонна війна, росією окуповано 7% території нашої держави, на фронті гинуть найкращі сини та доньки України, а п’ята колона зрадників та колаборантів нав’язує нам мову окупанта.
Я знаю, що там, де російська мова – там завжди буде casus belli, смерть, російські танки та російські солдати. Наказ вбивати українців на Донбасі та у Криму звучить російською.
В Україні державна мова закріплена Конституцією України, а саме ч. 1 ст. 10 Конституції, яка визначає, що “Державною мовою в Україні є українська мова”.
“Гірше ніж московські воші можуть бути тільки українські гниди”, – ці слова приписують Симонові Петлюрі.
Ні державній зраді та русифікації від слуг російського народу!
Робіть репост, якщо ви підтримуєте бажання гнид-народних депутатів “Слуги народу” “валити з цієї країни”.
Вадим Гладчук, фейсбук