Вадим Гладчук про афериста Семена Семенченка

May be an image of 5 людей та люди стоять

У справі про незаконне створення приватної військової компанії суд заарештував на 2 місяці відомого пройдисвіта і нардепа парламенту 8 скликання Семена Семенченка без альтернативи застави.
Аферист Семен Семенченко виявився бойовою шісткою мафіозі Коломойського. Розслідування. Відео
Члени банди Семенченка-Коломойського у 2020 році охороняли офіс “Центренерго”, після того як його вивезли у селище Козин під Києвом. У той час державну енергогенеруючу компанію очолювало лояльне до Коломойського керівництво, а пов’язані з цим мафіозі компанії отримували найбільший зиск від співпраці з “Центренерго”.
5 березня 2014 року Семенченко брав участь у захопленні будівлі Держказначейства в Донецьку, чому передував повторне захоплення облдержадміністрації.
У кадрі він з’являється двічі – на 0:17 секунді і з 1:35 за 1:40 в сірій шапці і коричневій куртці.
Семенченко, Губарєв і інші зрадники України тоді кричали «Росія, Росія».
На початку війни його образ, загадкового комбата, добре розкрутили російські медіа на хвилі добровольчого руху.
Ось відео де справжній комбат Філін розповідає про Семенченка
В лютому 2015 Грішин виклав в мережу інтернет, шляхі відходу збройних сил, які захищали Дебальцево, що призвело до збільшення втрат ЗСУ:
Костя Грішин (це його справжне ім’я) за завданням своїх кураторів з російських спецслужб вів дискредитаційну кампанію проти п’ятого Президента України Петра Порошенка.
Такі щури як цей Костя Грішин ненавидять Україну і підривають її з середини в угоду хуйлу і внутрішнім гнидам-олігархам.
Ставте лайк та робіть репост якщо підтримуєте дії Служби безпеки України з попередження, виявлення, припинення та розкриття злочинів проти миру і безпеки людства, тероризму, корупції та організованої злочинної діяльності у сфері управління і економіки та інших протиправних дій, які безпосередньо створюють загрозу життєво важливим інтересам України.
Вадим Гладчук, фейсбук