Вадим Гладчук :”НЕГАЙНО ПОДБАЙТЕ ПРО БІОЗАХИСТ ВАШОГО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ”

НЕГАЙНО ПОДБАЙТЕ ПРО БІОЗАХИСТ ВАШОГО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

Українці – унікальна нація у світі, яка вже 6 років протистоїть російський агресії. Це безпрецедентний історичний досвід. Таке нам вдалося завдяки великому патріотизму, жертовності, співчуттю та відданості своїй державі.

Зараз світова коронавірусна пандемія випробовує людство. На передовій цієї війни знаходяться медичні працівники. І вони вже несуть втрати. За наявними даними 8% лікарів в Італії та 12% в Іспанії заразилися на коронавірус. Це при тому, що в Італії уряд одразу виділив 25 мільярдів євро на боротьбу з епідемією! В державному бюджеті Україні таких шалених коштів немає.

Любі друзі!

За прогнозами канцлера Німеччини Ангели Меркель на коронавірус захворіє до 70% населення.

Тому подбайте про своє здоров’я вже зараз.

Дізнайтеся телефон вашого сімейного лікаря та запропонуйте його свою допомогу у придбанні засобів біологічного захисту. Респіратора класу не нижче FFP3, одноразових рукавичок та окулярів, костюму біозахисту, противірусних препаратів.

Як показує мій особистий досвід, українські лікарі знають як та можуть вилікувати.
https://sprotiv.org/70817

Тому ми маємо зробити все для того, щоб вони не заразилися та були живі та здорові, щоб вилікувати нас.

Нагадую, що слід виходити на вулиці тільки у разі крайньої необхідності, одягнувши маску або респіратор класом не нижче N95 або FFP2, одноразові рукавички та окуляри, які захистять слизову ока.
https://sprotiv.org/70765

Не займайтеся самолікуванням. Завжди звертайтеся до лікаря, коли відчуваєте навіть незначні симптоми застуди. Якщо ви підозрюєте, що захворіли на коронавірус, то негайно викликайте швидку.

Робіть репост, якщо ви залишаєтеся дома та не порушуєте карантин.

Україна переможе!

Вірю. Знаю. Зможемо!

#Язалишаюсявдома #StayHome #coronavirus

Вадим Гладчук, фейсбук