Вадим Гладчук :”КОРОНАВІРУС – ЦЕ БІОЛОГІЧНА ЗБРОЯ путіна?”

КОРОНАВІРУС – ЦЕ БІОЛОГІЧНА ЗБРОЯ путіна?

Моя вчителька історії у київський школі №138 була дуже мудрою людиною і вона навчила мене думати наперед. Вона завжди казала, що треба питати: Cui prodest? (лат). Коли відбуваються якісь історичні події завжди питайте “Кому це вигідно?”. Тоді ви знатимете, як розвиватимуться історичні події у найближчі роки (десятиліття).
Я був відмінником у школі і у мене завжди була п’ятірка на всіх уроках історії.

Тому коли більшість людей сприймають COVID-19 лише як хворобу, то я коронавірус називаю найбільш вбивчою біологічною зброєю:
https://sprotiv.org/70805

Тепер я питаю вас, любі друзі, чи могли ви ще місяць тому уявити собі на території країни-члена НАТО російську військову техніку? 14 літаків з російськими солдатами прибуло з РФ у Італію.
Чи розуміють загрозу у міністерстві оборони Італії та італійські служби безпеки? Чи розуміють це у штаб-квартирі НАТО?

Сюрреалізм якийсь. Російська армія спокійно і без перешкод висаджується у центрі демократичної Європи.

Чому європейці так швидко забули, як російські спецслужби допомогли у Лондоні Скрипалю чи Литвиненко?
Чому італійці забули як генерал-майор Сергій Кікот, керівник групи російських “експертів”, лише два роки тому, у 2018 році, був представником Росії в Гаазькому трибуналі, як експерт з хімічної зброї і заявив про повну відсутність слідів використання хімічної зброї у Сирії. Поки весь світ спостерігав, як сирійські діти вмирають з піною в роті!

Якого дідька, європейці пускають війська кремлівського люцифера у свої країни?

Чому мені здається, що ватник Зеленський запросив найбільш соціально активних громадян повертатися в Україну за планом путіна? Тому, що не було і нема абсолютного карантину для десятків тисяч заробітчан, які повернулися. Отже може померти багато дуже активних людей.

Це як спланований колись ВЧК-НКВС голодомор у 1933 році чи диверсія ФСБ?

Я боюся, тепер, щоб російські танки і нас лікувати не приїхали.
Як думаєте екс-блазень може їх покликати?

Вадим Гладчук, фейсбук