Вадим Гладчук :”Від коронавірусу немає депутатського імунітету”

Від коронавірусу немає депутатського імунітету. Це дуже небезпечна інфекційна хвороба. Захворіти може кожен.
https://sprotiv.org/70822

Тому так важливо зараз дотримуватися повного карантину та завжди на вулиці бути у масці, рукавичках та окулярах. Народні депутати, рятуючи країну від епідемії на своєму позачерговому засіданні, на жаль, проігнорували ці елементарні постулати епідеміології.

Мене вражає підступність цієї хвороби. Її перебіг на початку не викликає стурбованості у пацієнтів. Про “можливий розвиток пневмонії навіть без підвищення температури”, – першою у своїй публікації повідомила лікар-інфекціоніст Olga Golubovskaya:
https://sprotiv.org/70818

Тому так важливо не втрачати перші дні хвороби на самолікування.

Головне – дзвонити вашому сімейному лікарю, коли ви відчули симптоми простуди. COVID-19 часто не викликає занепокоєння у людей через легкість симптомів на початку хвороби. Хвороба прогресує і люди звертаються на швидку тоді, коли вже є пневмонія, яка може протікати у важкій формі. Особливо у пацієнтів, які мають хронічні хвороби та похилий вік.

Подбайте про себе. Дізнайтесь завчасно на реєстратурі поліклиники телефон свого сімейного лікаря та консультуйтесь з ним одразу при виникненні симптомів респіраторного захворювання.
Я думаю з часом проблема з тестами на коронавірус в Україні буде вирішена на всі 100% і за кожним зверненням буде проводитися диференціальна діагностика та призначатися комплексне лікування.

Робіть репост, якщо ви залишаєтеся дома та не порушуєте карантин.

Україна переможе!

Вірю. Знаю. Зможемо!

#Язалишаюсявдома #StayHome #coronavirus

Вадим Гладчук, фейсбук