Вадим Гладчук : «Я помітив, що Зеленський та слуги Кремля наче навмисно створюють умови для поширення небезпечного коронавірусу та паніки»

Це фото дуже наочно демонструє рівень інтелектуальних здібностей цих урядовців та їх ставлення до суспільного здоров’я українців.

Мені сумно, але з такими діячами схоже загроза епідемії для українців стає неминучою?

“Маска” допоможе швидше для не розповсюдження вірусу вже хворому, а для здорової людини вона не дасть нічого. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом. І слизова ока ідеальна зона ураження. Водночас експерти говорять, що у таких випадках маска повинна бути -N95, все інше – нацюцюрники. Також коронавірус передається контактним шляхом – тому для захисту мають бути одноразові рукавички.

Але ми ж маємо справу з двома “пустоголовими Профанами” із зеленого стада ЗЕ-вислюків.

“Пані міністр наразі поїхала. Вчора вона була з нами до 2:00, контактувала з тими працівниками, які працюють в боксі. Сьогодні вона виявила бажання піти до людей, і з ними поспілкуватися”, – розповів начальник медцентру “Нові Санжари” Олександр Блінов.

https://tsn.ua/…/korotkiy-karantin-skalecka-poyihala-z-sana…

21 лютого 2020 року міністерка Мінздраву Скалецька летить у Київ після контакту з українцями на обсервації.

Хоча ще 20 лютого писала у своєму фейсбуці: “Я прийняла рішення приєднатися до людей в обсервації. Разом з ними я проведу наступні 14 днів, в одному приміщенні, в тих самих умовах. Сподіваюсь, що моя присутність заспокоїть як тих, хто знаходиться в Нових Санжарах, так і решту країни”:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10157058740078596&set=a.10150924887348596&type=3&theater

Але питання не у тому, що обіцяла одне, а робить інше. Зоряна Скалецька контактувала з тими, хто повернувся з Китаю. І могла вже заразитися на коронавірус!

Інкубаційний період хвороби триває від 2 до 14 днів. Міністр охорони здоров’я Китаю Ма Сяовей у коментарі журналістам заявив, що новий коронавірус заразний в інкубаційному період, тобто до появи перших симптомів: https://www.bbc.com/news/world-asia-china-51254523

Скалецька знає про це, але свої власні інтереси ставить вище національної безпеки.

Вважаю, що треба судити за таке, міністерка знає, як юрист, що може заразити киян, але не хоче бути у карантині!

Навіть більше! Вона може тепер заразити не лише пересічних українців, а народних депутатів чи преЗЕдента, що несе загрозу їх життю і може призвести навіть до дострокових виборів.

Зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби, регулюється ст.130 Кримінального Кодексу України, в якій зазначено: свідоме поставлення іншої особи в небезпеку зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби, що є небезпечною для життя людини, карається арештом на строк до трьох місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Зараження іншої особи вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби особою, яка знала про те, що вона є носієм цього вірусу, – карається позбавленням волі на термін від двох до п’яти років.

Дії, передбачені частиною другою цієї статті, вчинені щодо двох чи більше осіб або неповнолітнього, – караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

Умисне зараження іншої особи вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби, що є небезпечною для життя людини, – карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

Взагалі до інфекційних хвороб належать розлади здоров’я людей, які виникають внаслідок зараження живими збудниками (вірусами, бактеріями, гельмінтами, іншими патогенними паразитами), передаються від заражених осіб здоровим і мають властивість масового поширення. Законодавство про охорону здоров’я не вживає поняття невиліковної інфекційної хвороби. Однак виділяють особливо небезпечні інфекційні хвороби, тобто хвороби, які характеризуються важкими та (або) стійкими розладами здоров’я у значної кількості хворих, високим рівнем смертності, швидким поширенням цих хвороб серед населення.

Отже, якщо вам відоме місце знаходження пані Скалецької, терміново дзвоніть Авакову або 102!

Я помітив, що Зеленський та слуги Кремля наче навмисно створюють умови для поширення небезпечного коронавірусу та паніки.
Літак посадили в найбільшому аерохабі України. Громадян везли через всю країну у санаторій, коли відомо, яким чином розповсюджуються хвороба. Допустили розбиття вікон в автобусах тітушками. Замість карантину – обсервація.

Україна – моя країна. І не хочу, щоб Зеленський разом з російськими окупантами, нищив нашу незалежну та суверенну державу.
Робіть репост, якщо підтримуєте вимогу оголошення імпічменту зраднику Зеленському.
Слава Україні!

 

Vadym Gladchuk, facebook