Гладчук : «Президент-смерть, – так називатимуть Зеленського нащадки тих, хто вижив від епідемії коронавірусу ?»

Президент-смерть, – так називатимуть Зеленського нащадки тих, хто вижив від епідемії коронавірусу ?

Коли у 2019 році на 5 році війни з РФ за Донбас зелохторат голосував за коміка та проросійського баригу Зеленського я застерігав виборців від цього вибору. Це теж саме, що у крісло пілота літака посадити сантехніка, а потім вірити, що лишишся живим.

Тепер ми пожинаємо наслідки. Зрадництво, некомпетентність, корумпованість та халатність цих слуг зашкалює.

Зупинюсь на санітарно-епідеміологічніих заходах направлених на зупинення поширення коронавірусу.
Одна з останніх новин – у МОЗ відмовляються не лише від карантину для тих хто прибув з Китаю, розселивши у санаторії, але і від збільшення строків обсервації.

https://sprotiv.org/70714

Але 22 лютого влада китайської провінції Хубей заявила, що інкубаційний період коронавірусу Covid-19 може бути набагато довшим за 14 днів. Так, у 70-річного жителя симптоми захворювання з’явилися тільки через 27 днів після зараження.

З кожним днем смертельний вірус підбирається до України ближче! Вже у Польщі зафіксований перший випадок захворювання у жінки, що повернулася з Риму:
https://m.telewizjarepublika.pl/bielsko-biala-kobieta-wroci…

Водночас “Пасажирів літака, який вночі прилетів до Києва з Рима, вибірково перевірили на наявність ознак ГРВІ”:
https://www.5.ua/…/koronavirus-v-italii-pasazhyriv-iaki-pry…
ВИБІРКОВО!

Не поможе зупинити поширення інфекції і термометрія. Міністр охорони здоров’я Китаю Ма Сяовей у коментарі журналістам заявив, що новий коронавірус заразний в інкубаційному період, тобто до появи перших симптомів: https://www.bbc.com/news/world-asia-china-51254523

Лише карантин в інфекційних лікарнях, обладнаних спеціальними боксами, дає шанс зменшити швидкість поширення смертельної хвороби. Але ЗЕвлада цього не робить!

Людство має виграти час, поки науковці шукають вакцину від цієї хвороби.

На лікування одного пацієнта з короновірусом у Китаї витрачають 400000 юанів (приблизно 56880 доларів США). Усі хворі на коронавірус лікуються за рахунок держави.
За кордоном з лікарень виписали понад 27 тисяч осіб, які перехворіли на коронавірус. Померли від ускладнень, спричинених захворюванням, 2 699 осіб. Кожна десята людина помирає при найвищому рівні медичного обслуговування!

56880 доларів США у Китаї на кожного пацієнта. Спитайте у Скарлецької скільки “зелена пліснява” виділить на кожного українця?

Нам ЗЕвлада пропонує щоденне відеоселфі від міністеркині замість профілактики й лікування.

Взагалі, думаю у нас такі діагноз “короновірусна пневмонія” не скоро ставитимуть, а інформацію про хворих та померлих приховуватимуть до останнього. Не дарма цей режим так прагне ввести політичну цензуру та блокувати поширення суспільно важливої інформації за російським сценарієм:
https://sprotiv.org/70639

Україна – моя країна. І не хочу, щоб Зеленський разом з російськими окупантами, нищив нашу незалежну та суверенну державу.
Робіть репост, якщо підтримуєте вимогу оголошення імпічменту зраднику Зеленському.
Слава Україні!

Vadym Gladchuk, facebook