Гладчук про суворе дотримання карантину в Україні

Друзі, прошу вас дуже суворо дотримуватися карантину та сидіти вдома!
Виходити на вулиці тільки у разі крайньої необхідності, одягнувши маску або респіратор класом не нижче N95 або FFP2, одноразові рукавички та окуляри, які захистять слизову ока.
Ваше життя важливе не лише для вас, а і для мене!

У моделі розвитку пандемії «Хубей», зволікання з повним та тотальним карантином хоча б на один день створює на 40% більше випадків. Якби китайська влада оголосила про ізоляцію 22 січня замість 23, вони могли б зменшити число випадків на вражаючі 20 тисяч. Це експоненціальна загроза. Кожен день в рахунок. Тому так важливий повний карантин, щоб зупинити поширення коронавірусу:
https://sprotiv.org/70762

Упевнений – в Україні вже сотні реальних випадків, кількість захворілих в сотні разів вище кількості офіційно підтверджених випадків. Просто вони ще лабораторно не підтверджені.
Хоча статистика і так шокуюча – 14.28% – в Україні найбільша в світі смертність від коронавірусу на вечір 17 березня 2020 року:
https://sprotiv.org/70762

Прошу вас не розраховуватися готівкою, а використовувати платіжні банківські карти – на грошах може бути вірус. Недарма Федеральна резервна система США відправляє на карантин долари з Азії перед поверненням їх у фінансову систему США:
https://minfin.com.ua/ua/2020/03/08/41589022/

Пропоную флешмоб – ваше фото у масці та окулярах на аватарці у фейсбуці.

Поширюйте цю інформацію та сидіть вдома, якщо бажаєте бути здоровими разом з вашими близькими.

Україна переможе! Вірю. Знаю. Зможемо!

Vadym Gladchuk, facebook