Вадим Гладчук про радикальні шляхи ПреЗЕдента

ПреЗЕдент пішов радикальним шляхом, взагалі обмеживши користування метрополітеном для громадян.

Я був одним з перших громадян, який обурювався “фейковістю” оголошеного Зеленським карантину.

“Карантин? Не вірю! Це черговий фейк від МОЗ та режиму Зеленського. Подивіться на це фото з столичного метро від 11 березня 2020 року. Нам говорять, про обмеження масових заходів, більше ніж 60 осіб — по Києву. Але у метро десятки тисяч людей, які не мають засобів індивідуального захисту від смертельної інфекції”, – писав я 12 березня 2020 року:
https://sprotiv.org/70736

Його політичні опоненти, зокрема, партія «Європейська Солідарність» звернулися до Зеленського, прем’єра Шмигаля, мера Києва Кличка та інших високопосадовців із закликом переглянути рішення щодо закриття метрополітену:
https://www.facebook.com/iryna.gerashchenko/posts/2816427825111679

Заборонити чи відкрити метро?

Ми всі побачили, що через встановлення дистанції у 2 метри, утворюються черги на зупинках громадського транспорту.

Я впевнений, що вірним рішенням було б запровадження спеціальних “коронавірусних карт” для працівників критичної інфраструктури, що даватимуть право на першочерговий проїзд на роботу. Метро слід відкрити лише для медиків, співробітників поліції та СБУ, військових, пожежників, продавців продмагів, працівників сфери державного управління та інших робітників, згідно визначеного Кабміном переліку.
Ці категорії громадян мають дотримуватися встановлених чинним законодавством протиепідемічних правил та бути забезпечені масками або респіратор класом не нижче N95 або FFP2, одноразові рукавички та окуляри, які захистять слизову ока:
https://sprotiv.org/70765

Пропоную флешмоб — ваше фото у масці та окулярах на аватарці у фейсбуці.

Друзі, прошу вас дуже суворо дотримуватися карантину та сидіти вдома!

Україна переможе!

Вірю. Знаю. Зможемо!

Vadym Gladchuk, facebook