Вадим Гладчук : «У мене враження, що рашисти у Кремлі вчилися у фашиста Адольфа Гітлера»

МЮНХЕНСЬКА ЗМОВА ПУТІНА-ЗЕЛЕНСЬКОГО

У мене враження, що рашисти у Кремлі вчилися у фашиста Адольфа Гітлера.

Цей психопат після аншлюсу з Австрією випустив медалі. Подібне зробив і путін після окупації Криму у 2014 році.

30 вересня 1938 року в Мюнхені була підписана угода прем’єр-міністром Великої Британії Невілом Чемберленом, прем’єр-міністром Французької республіки Едуаром Даладьє, райхсканцлером Третього Рейху Адольфом Гітлером та прем’єр-міністром Королівства Італія Беніто Муссоліні, яку історики назвали “Мюнхенська змова”.

Основний зміст угоди:

а) Судетська область відділяється від Чехословацької республіки й передається Третьому Рейху з 1 по 10 жовтня;
б) все майно, в тому числі зброя, укріплення, особисті речі, худоба, меблі громадян, має залишатися на місці;
в) Чехословацька республіка повинна задовольнити територіальні претензії Польської республіки та Королівства Угорщина.

1 жовтня 1938 року частини вермахту окупували Судети. У результаті Чехословацька республіка втратила близько 1/5 своєї території, близько 5 млн населення (з них 1,25 млн чехів і словаків), а також 33 % промислових підприємств. Приєднання Судет стало вирішальним кроком на шляху до остаточної ліквідації державної самостійності Чехословацької республіки, яка відбулася в березні 1939 року.

Двадцять сім великих друзів України – колишніх дипломатів США, урядовців та експертів вказують на помилки сформовані на Мюнхенській безпековій конференції. Спільну заяву підписали, зокрема, колишні посли США в Україні Стівен Пайфер, Вільям Тейлор та Марі Йованович.
https://sprotiv.org/70703

Скабєєва , Охлобистін та Пореченков – це друзі Зеленського у росії:
https://www.facebook.com/104637639610681/videos/2343218225736834/
Але вони вороги України.
Мюнхенський план 2020 року писався московськими друзями Зеленського, з якими він таємно зустрічався в Омані і літаком яких він прилетів в Україну.
https://sprotiv.org/70695

Зеленський щоденно і підло руйнує основи Української держави в інтересах агресора.

Коли Зеленський говорить про спільне патрулювання кордону з якимось «представниками ЛДНР», то це він говорить про визнання окупаційних адміністрацій на Донбасі як чогось окремого від РФ, підігруючи Кремлю. Тепер санкції з росії почнуть знімати пришвидшеними темпами.

Спільне патрулювання кордону разом з рашистами, це як спільні походи до бані ґвалтівника та його жертви. Зеленський примушує українських солдатів та офіцерів бути з тими, хто їх вчора вбивав їх друзів. Хто перший вистрелить у спину? Чи це взагалі можливо? Якщо і будуть окремі показушні патрулі, то вони жодним чином не відновлять контролю України над державним кордоном у зоні російської окупації.

Монхенська змова путіна-Зеленського приведе до автономії ОРДЛО, визнання повноважень їх ватажків та втрати для України ВСІЄЇ Донецької та Луганської областей.

Час українцям знову вийти на #Майдан, гнати зерашистів, як гнали янека, не чекаючи повної окупації України, повторюючи трагічну долю Чехословацької республіки!

Vadym Gladchuk, facebook