#COVID-19 Гладчук: Раду на карантин! Зеленського у Ростов!

Нардеп Шахов захворів на коронавірус, – повідомляє МОЗ, а він публікує відеозвернення у фейсбуці:
https://www.facebook.com/100044102448674/videos/151210539692360/

Я завжди дуже співчуваю людям у біді, навіть хворим на коронавірус кнопкодавам у Раді, тому я писав кілька днів тому застереження “Раду на карантин!”:
https://sprotiv.org/70757

Писав не лише тому, що існує загроза ухвалення тоталітарних законів в умовах незаконної заборони урядом будь-яких масових заходів за участі більше 10 осіб, відвідування Ради експертами, пресою і громадськістю.

Існує загроза для здоров’я та життя депутатів та преЗЕдента. Так, я дуже хочу, щоб проросійський диктор Зеленський був здоровий та не помер. Для того, щоб його судити. За державну зраду, зловживання владою та службовим становищем, злочинну бездіяльність, яка привела до важких наслідків:
https://sprotiv.org/70761

Нардеп Шахов був відсутній на засіданні погоджувальної ради 16 березня та на позачерговому засіданні Верховної Ради 17 березня. Водночас, громадський рух “ЧЕСНО” пише, що нардеп 12 березня відвідував засідання екологічного комітету. Колега Шахова по комітету Олександр Маріковський повідомив, що парламентар повернувся з Європи 11 березня. Тож я наполегливо прошу народних депутатів, які раніше з ним контактували, самоізолюватися на повний карантин.

Друзі, прошу вас дуже суворо дотримуватися карантину та сидіти вдома!
Виходити на вулиці тільки у разі крайньої необхідності, одягнувши маску або респіратор класом не нижче N95 або FFP2, одноразові рукавички та окуляри, які захистять слизову ока.
https://sprotiv.org/70765
Ваше життя важливе не лише для вас, а і для мене!

Раду на карантин!
Зеленського у Ростов!

Робіть репост, якщо підтримуєте вимогу оголошення імпічменту зраднику Зеленському.

Слава Україні!

Vadym Gladchuk, facebook