Вадим Гладчук про дотримання карантину

Мій дім – моя фортеця. Кажуть, що це англійське прислів’я, яке з’явилося під час однієї з смертельних епідемій чуми у Європі.

У ХХІ столітті людство знову зіштовхнулося з подібним викликом. У світі пандемія смертельної коронавірусної інфекції:
https://gisanddata.maps.arcgis.com/…/opsdashboa…/index.html…

Вірус по оселям не ходить. Заразитися можна тільки порушивши правила карантину, або через тих близьких вам людей, хто підступно порушив ці правила.
Необхідна умова зараження – це соціальні контакти на відстані до 2 м між людьми. Правила карантину забороняють ці контакти.

Якщо у вас брак спеціальних медичних знань, то це не підстава ігнорувати повний карантин, наражаючи себе та рідних на небезпеку бути зараженим смертельним коронавірусом.
Дотримуйтеся правил карантину та не порушуйте закон.

У моделі розвитку пандемії «Хубей», зволікання з повним та тотальним карантином хоча б на один день створює на 40% більше випадків. Якби китайська влада оголосила про ізоляцію 22 січня замість 23, вони могли б зменшити число випадків на вражаючі 20 тисяч. Це експоненціальна загроза. Кожен день в рахунок. Тому так важливий повний карантин, щоб зупинити поширення коронавірусу:
https://sprotiv.org/70762

Упевнений – в Україні вже сотні реальних випадків, кількість захворілих в сотні разів вище кількості офіційно підтверджених випадків. Просто вони ще лабораторно не підтверджені.
Хоча статистика і так шокуюча – 14.28% – в Україні найбільша в світі смертність від коронавірусу на вечір 17 березня 2020 року:
https://sprotiv.org/70762

Зверну увагу, що на вечір 21 березня ця статистика не змінилася. Зафіксований 21 випадок захворювання та 3 смерті. Це теж 14.3%.
https://www.pravda.com.ua/news/2020/03/19/7244314/

Друзі, прошу вас дуже суворо дотримуватися карантину та сидіти вдома!
Виходити на вулиці тільки у разі крайньої необхідності, одягнувши маску або респіратор класом не нижче N95 або FFP2, одноразові рукавички та окуляри, які захистять слизову ока.
https://sprotiv.org/70765
Ваше життя важливе не лише для вас, а і для мене!

Робіть репост, якщо ви залишаєтеся дома та не порушуєте карантин.

Україна переможе!

Вірю. Знаю. Зможемо!

#Язалишаюсявдома #StayHome #coronavirus

Vadym Gladchuk facebook