Гладчук про фактор вірулентності коронавірусу

Фактор вірулентності коронавірусу у два рази вищий ніж у грипу. Якщо одна хвора на грип людина заражає в середньому 1.3 інших людей, то хворий на коронавірус заражає 2.5-2.8 людей. Для першого контакту наче й небагато, але в десятій ітерації це майже 10 тисяч проти 14 людей.
https://sprotiv.org/70752
10000 us 14. Відчуйте різницю!
У Італії 19 березня 2020 року померло 3405, а одужало вчора 4440 людей. І там медицина одна з найкращих в Європі.
Ось історія пандемії в Італії:
https://sprotiv.org/70748
У мене червоний медичний диплом та була колись п’ятірка по епідеміології, тому я писав у фейсбуці ще 10 лютого 2020 року:
“Коронавірус страшніше грипу. Санітарно-карантинні заходи мають бути обов’язковими”:
https://sprotiv.org/70684
Але екс-блазень з диктаторськими нахилами Зеленський у своїх відосіках 17 березня 2020 року вказує українцям, які книги читати та які фільми дивитися. Замість того, щоб сказати, де розташовані пункти видачі для громадян одноразових рукавичок та окулярів, захисних масок та респіраторів класом не нижче N95 або FFP2. Де можна без перешкод пройти тест на коронавірус в Україні? Та назвати адреси лікарень, де є апарати для екстракорпоральної мембранної оксигенації, вони необхідні для інтенсивної меддопомоги важко хворим.

Більшість тих протиепідемічних заходів, які анонсував радник міністра МВС Авакова можна провести, не вводячи режим надзвичайного стану та не обмежуючи права людини, не проводячи примусове відчуження або вилучення майна у юридичних і фізичних осіб, без введення особливих правил користування зв’язком та передачі інформації через комп’ютерні мережі (ст.18 Закону України “Про правовий режим надзвичайного стану”: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1550-14 ). Без “порушення у порядку, визначеному Конституцією і законами України, питання про заборону діяльності політичних партій, громадських організацій в інтересах національної безпеки та громадського порядку, охорони здоров’я населення або захисту прав і свобод інших людей”.
Але Зеленському мало тієї майже абсолютної влади, яку він отримав. Нагадаю, що він президент, який має свою більшість у парламенті та уряд сформований фракцією «Слуга народу». Такої повноти державної влади не мав жодний його попередник.
Раду на карантин!
Зеленського у Ростов!

Робіть репост, якщо підтримуєте вимогу оголошення імпічменту зраднику Зеленському.

Слава Україні!

Vadym Gladchuk facebook