Гладчук про зрадника та колаборанта Зеленського, що вніс сталінський тоталітарний законопроект № 2513

Для мне не є дивними спроби путінського посіпаки Зеленського уніфікувати законодавство України з тоталітарними законами країни-агресора.
https://sprotiv.org/70672
Зрадник та колаборант Зеленський після 2014 року вів у росії успішний бізнес, заробивши за роки гібрідної війни з РФ на Донбасі на три свої фірми 850 мільйонів (!) рублів:
https://www.youtube.com/watch?v=_zflkehNN_M&
Правий сектор, “Українська національна асамблея – Українська народна самооборона” (УНА-УНСО), Українська повстанська армія (УПА), Тризуб ім. Степана Бандери та “Братство” внесені у список заборонених в Росії організацій.
Міністерство юстиції РФ веде перелік заборонених у Росії організацій.
Подібне, але у більш жорсткій сталінський формі хоче запровадити Зеленський в Україні.
Зеленський вимагає ухвалення закону про покарання за приналежність особи до “злочинної спільноти” і “злочинної організації”, причому ці покарання є більш жорсткими, ніж санкції за тяжкі злочини, такі як убивства і зґвалтування.
Але головне в іншому – законопроект не містить визначення “організації” та “спільноти”, крім того, що спільнота – це об’єднання двох і більше організацій.
Я одразу пригадав часи радянського кривавого диктатора Сталіна. Була така справа лікарів (справа лікарів-шкідників або лікарів-отруйників) – кримінальну справу проти групи видних радянських лікарів, звинувачених у змові і вбивстві ряду радянських лідерів. Витоки кампанії відносяться до 1948 року, коли лікар Лідія Тимашук на підставі електрокардіограми діагностувала у Жданова інфаркт міокарда.
Як зазначає д-р іст. наук Борис Клейн, відразу після повідомлення ТАРС 13.01.1953 про арешт 9 лікарів, “в американських верхах складалася думка, що … Це може бути початком радикальної чистки, на зразок чисток в СРСР 1930-х років … “.
Костянтин Симонов багато років по тому записував: ” Лікарі-вбивці “- страшніше, здається, придумати було неможливо. Все було розраховано на величезний резонанс. Загалом було відчуття, що наслідки всього цього можуть виявитися воістину неймовірними”.
Зеленський хоче ухвалення у парламенті закону, застосування якого відкриє скриньку Пандори для політичних репресій в Україні та встановлення тоталітарної владної монополії ЗЕрашистів-Слуг народу.
У тюрмах сидітимуть всі хто посміє розповісти чи репостнути у фейсбуці анекдот про Зеленського чи путіна.

Вадим Гладчук, фейсбук