Вадим Гладчук про призначиння у ВРП екссуддю, яка визнала законною угоду про базування флоту РФ у Криму

Я знову шокований антидержавницькими призначеннями Зеленського!
https://sprotiv.org/70667
Окупація українського Криму росією у 2014 році довела, що пролонгація розміщення військових баз у Криму згідно “Харківських угод” була історичною помилкою і зрадою одночасно.
Пригадую як Андрій Парубій у Раді кинув димову шашку у сесійну залу, намагаючись зупинити їх ратифікацію ригами та комуняками.
Цю зраду патріоти України також оскаржили до суду.
У 2011 році суд за головуванням Розваляєвої відмовився визнавати підписання Януковичем так званих “Харківських угод” незаконним. Відповідно до цього договору з Російською Федерацією, термін перебування Чорноморського флоту РФ у Криму було продовжено на 25 років. Відтак, рік виходу російської військової бази з українського Криму з 2017 року змінився на 2042 рік.
Саме бойові підрозділи ЧФ РФ у Криму брали найактивнішу участь у захопленні адмінбудівель органів влади України та блокуванні військових частин ЗСУ на півострові у 2014 році. Підставою для цього стало те, що Віктор Янукович після втечі під час Революції Гідності написав лист до президента РФ Володимира путіна з проханням використати збройні сили РФ на території України та направив схожий лист до Ради Федерації РФ:
https://www.facebook.com/104637639610681/videos/459129714632245/
За даними Генпрокуратури, Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.
Чому Зеленський призначив на посаду адвоката Януковича?
https://sprotiv.org/70619
Навіщо через 6 років після Революції Гідності ЗекоМанда, порушуючи закон України “Про очищення влади”, повернула у владу антимайданівських та антиєвропейських політиків?
https://sprotiv.org/70656
Навіщо Зеленському у Вищій раді правосуддя екссуддя, яка підтвердила законність ухвалених Віктором Януковичем “Харківських угод”?

Вадим Гладчук, фейсбук