Гладчук закликає президента Зеленського скликати позачергове засідання РНБО щодо придбання путіним 4 українських телеканалів

Гладчук закликає президента Зеленського скликати позачергове засідання РНБО щодо встановлення факту придбання путіним чотирьох українських телеканалів.

 
Редактор часопису sprotiv.org, кандидат у народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) Вадим Гладчук у виборчій програмі якого є головною теза “путін-хуйло” називає загрозою для національної безпеки України купівлю близьким до кума путіна Віктора Медведчука народним депутатом від “Опозиційного блоку” Тарасом Козаком телеканалів “112 Україна” і NewsOne, телеканалу “Zik” та “Інтер”.
На думку Гладчука РНБО має дати доручення правоохоронним органам дослідити джерела походження коштів на ці багатомільйонні угоди.
РНБО повинно звернутися до Антимонопольного комітету України щодо проведення розслідування порушення антимонопольного законодавства через концентрацію в одних руках 4 загальнонаціональних каналів.
РНБО має вимагати від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення дати оцінку щодо загрози інформаційній безпеці України концентрації в руках одного проросійського політика 4 загальнонаціональних каналів.
Вадима Гладчука щиро дивує дитяча наївність глави партії “Слуга народу” Дмитра Разумкова, який не вбачає
порушень українського законодавства та загрози для національної безпеки у факті монополізації українського телебачення політиком, який є де факто агентом впливу країни-агресора.
https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2729013-razumkov-mediaresurs-mae-nesti-vidpovidalnist-tilki-akso-porusue-zakonodavstvo.html