Гладчук називає 2 липня 2019 року – датою початку окупації України росією

#окупація
Вадим Гладчук вважає зумисним саботаж Службою безпеки України, Державною прикордонною службою України та МВС, які не дають вчасно до ЦВК відповіді на звернення щодо перебування в Україні сєпарів та рашистів, які вели підривну діяльність проти нашої держави.
Реєстрація Анатолія Шарія і Андрія Клюєва, російського громадянина Михайла Соколова кандидатом у народні депутати від партії “Слуга народу” – це черговий етап плану Кремля по проникненню російської резидентури до органів влади України.
Редактор часопису sprotiv.org, кандидат у народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) Вадим Гладчук у виборчій програмі якого є головною теза “путін-хуйло” називає 2 липня 2019 року – датою початку окупації України росією.
Одночасна реєстрація у цей день кандидатами у депутати кремлівського пропагандиста Шарія та ката Майдана Клюєва – це плювок у могили всіх загиблих євромайданівців та захисників України на Донбасі.
https://sprotiv.org/70039
Гладчука вражає цинізм міністра МВС Авакова, який не схотів вчасно виконати норму закону про вибори, на відміну від генпрокурора Луценка щодо інформування ЦВК про місця перебування Клюєва останні 5 років, а зробив це лише після того як громадяни вийшли на #Майдан.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/3/7219878/
Гладчук нагадує, що саме президент #Зеленский несе відповідальність за роботу Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, тому що він призначає туди керівників, а у випадку з Аваковим з МВС – це його політичний спільник.
Редактор Спротива Вадим Гладчук закликає громадян захистити державність, суверенітет та територіальну цілісність України від російської окупації.

#окупаціяВадим Гладчук вважає зумисним саботаж Службою безпеки України, Державною прикордонною службою України та МВС,…

Posted by Марцинюк Анастасія on Wednesday, July 3, 2019