Гладчук закликає президента Зеленського зателефонувати Трампу, Меркель та Макрону щодо розстрілу російським ПТКР санітарного автомобілю

Редактор часопису sprotiv.org, кандидат у народні депутати по 223 округу Вадим Гладчук закликає президента Зеленського поінформувати ОБСЄ, лідерів країн Європи та США про кричущий випадок порушення ведення війни Російською Федерацією на Донбасі.

1 червня 2019 року російські окупанти підступно та підло розстріляли протитанковою керованою ракетою під Водяним медичний евакуаційний автомобіль «Хамер» з відповідним знаком Червоного хреста. Загинуло двоє захисників Україні, – на місті загинув старший матрос Сергій Майборода, вже в шпиталі померла від ран медик Ірина Шевченко, ще один військовий дістав тяжкі поранення.

Гладчук вважає, що Зеленський має особисто зателефонувати Трампу, Меркель та Макрону.

Відповідні ноти з додатками (фото та відео злочину проти людяності путінських терористів) мають бути направлені за ініціативою президента України у всі посольства країн світу.

Міжнародне право збройних конфліктів кодифіковано у Гаазьких конвенціях та деклараціях 1899 і 1907 років, Женевських конвенціях про захист жертв війни 1949 року і Додаткових протоколах до них 1977 року, резолюціях Генеральної Асамблеї ООН та інших документах.

Отже у президента Зеленського є підстави для ініціативи скликання позачергового засідання Ради Безпеки ООН у зв’язку порушенням Росією міжнародного гуманітарного права через розстріл російським ПТКР санітарного автомобілю та через невиконанням Росією наказу Міжнародного трибуналу з морського права про звільнення полонених українських моряків.

Стаття 106 Конституції України визначає, що президент “представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України”.

ПреЗЕдент має не жувати у фейсбуці зелені соплі, а щодня захищати інтереси України, – вважає Вадим Гладчук.

Редактор часопису sprotiv.org, кандидат у народні депутати по 223 округу Вадим Гладчук закликає президента Зеленського…

Posted by Марцинюк Анастасія on Monday, July 1, 2019