На Європейській площі зібралися прихильники повної відміни Податкового кодексу під партійними прапорами з політичними гаслами. Фото

6 грудня 2010 року станом на 10.00 на Європейській площі близько тисячі громадян проводять мітинг під партійними прапорами з політичними гаслами проведення строкових виборів до Верховної Ради 27 березня 2011 року та дострокових виборів президента України.

Їх прийшли підтримати підприємці, яких не влаштовують косметичні правки президента Януковича до Податкового кодексу. Підприємці вимагають скасувати Податковий кодекс повністю, відповідний проект постанови вже зареєстрований у Верховній Раді.

На Європейській площі знаходяться депутати від НУНС Микола Катеринчук, В’ячеслав Кириленко і від БЮТ Андрій Павловський, Віталій Корж, а також перший заступник глави партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.

 

Miting-06-12-2010-1

 

Miting-06-12-2010-2

Miting-06-12-2010-3

Побачити мітинг та послухати виступи мітингуючих можна за цим посиланням: http://videoprobki.com.ua/camera/88-evropeiskaya-ploshchad?lat=50.4526&lon=30.5282

22 листопада на Майдані Незалежності в Києві почалася безстрокова акція протесту підприємців проти Податкового кодексу.

Як повідомив журналістам член Національної координаційної ради підприємців, редактор Sprotiv.org Вадим Гладчук наступний раз підприємці зберуться на мітинг з вимогою скасувати антинародний Податковий кодекс 14 грудня 2010 року о 10.00 біля Верховної Ради. За словами Вадима Гладчука «у парламенті вже зареєстрований відповідний проект постанови щодо скасування Податкового кодексу. Вимоги протестуючих підприємців залишаються незмінними: скасування Податкового кодексу, відставка уряду, чергові вибори до Верховної Ради України відповідно до 77 статті Конституції – 27 березня 2011 року».

На мітингу біля парламенту буде знята заборона на використання партійної символіки та запрошуються всі без виключення народні депутати та політичні партії, які підтримують вимогу підприємців про скасування Податкового кодексу.