Гладчук закликає всіх українців брати зброю для спротиву російським окупантам

Чомусь всі друзі постять колаж з мавпочками і заспокоюють себе, що Залужний розповідав про повторний наступ на Київ та що росіяни готують близько 200 тис. нових солдатів для західної аудиторії.
Але на мою думку заяви Залужного є навіть оптимістичними.
Я роблю свої висновки, враховуючи історію воєн та їх геополітичні наслідки.
Радянсько-фінська війна (1939—1940) 321,000–381,000 загальних втрат з боку СРСР. За Московським мирним договором Фінляндія втратила близько десятої частини території своєї держави і приблизно стільки ж своїх економічних потужностей.
За 10 місяців війни проти України росія втратила вбитими лише близько 100 тис своїх солдатів. А окупувала у порівнянні з Радянсько-фінською війною значно більші території через відсутність належної підготовки до тотальної війни, зумовленою вірою дурня Зеленського – цитата: “Росіяни теж люди, вони не зможуть піти війною на Україну”.
Втрати росії у живій сили стратегічно ще дуже малі, щоб кремлівський психопат перестав думати, що він крутіший за Петра І.
У РФ юридично не скасовано указ путіна про мобілізацію, триває поповнення підрозділів, що понесли втрати. На території Білоруського федерального округу розбудовується інфраструктура, яка може бути використана для повторного вторгнення з цього напрямку. Росіяни проводять приховану мобілізацію та намагаються досягнути значної чисельної переваги над ЗСУ.
“Йде орда зі Сходу, щоб забрати волю в нашого народу…”, – впевнений саме за рахунок чисельної переваги у Кремлі розраховують захопити всю Україну.
Тому нині кожному з нас лише однієї віри у ЗСУ має бути замало. Треба дієва співучасть та власна готовність захищати Україну зі зброєю у руках.
Кожному треба боронити своїх дітей та родину, свою оселю та своє місто. ЗСУ потрібно формувати стратегічні резерви. Втрати в обороні завжди у разі менші, чим під час наступу. Значно легше не пустити ворога у свій дім, чим потім вибити його звідти.
“Росіян і будь-яких інших ворогів треба вбивати, просто вбивати, і головне – не боятися це робити. І це те, що ми робимо”, – каже український генерал Залужний.
Вміння вбивати ворогів – це головне під час тотальної війни. У кожного громадянина України поки ще є час навчитися робити багато “хороших рускіх” у поліетиленових пакетах.
Україна переможе!
Гладчук Вадим, фейсбук