“Цькування журналісток 5 каналу за оголеність – це не шлях у Європу, а дорога до російських скрепів!”,- Гладчук

Цькування журналісток 5 каналу за оголеність – це не шлях у Європу, а дорога до російських скрепів!
“Свобода, що веде народ” (фр. La Liberté guidant le peuple) — картина французького художника Ежена Делакруа. Картина присвячена липневій революції 1830 року, яка повалила уряд короля Карла X. Жінка, зображена в центрі картини, має втілювати Свободу, яка веде за собою людей через тіла загиблих. Вона також тримає прапор-триколор Французької революції в одній руці і рушницю в іншій. Ця картина і образ Свободи створений Делакруа став культовим і зайняв провідне місце у французькій та інших культурах.
Прем’єр-міністр Франції Мануель Вальс у захваті від символу Французької Республіки з оголеними грудьми та заявив, що вона “не завуальована, тому що вона вільна”.
“У Маріанни оголені груди, тому що вона годує людей! Вона не завуальована, бо вільна! Це республіка!” — вигукнув якось Вальс на урядовому мітингу.
Цю картину я привів як приклад відношення до оголеності у Європі. Революція – це теж де факто війна, кров, але ніхто не засуджує автора цього твору за зброю у Маріани в руках на фоні помираючих поруч з нею.
Але підписантки скарги вважають незаконним збір коштів журналістами для ЗСУ. А обмеження свободи слова чи репресії за оголеність – це шлях до російських скрепів.
Гладчук Вадим, фейсбук