Гладчук про єдиний швидкий шлях до перемоги України

Мене завжди цікавили розповіді про Давида та Голіафа, про Олександра Македонського та Дарія ІІІ, про швидку війну Судного дня між Ізраїлем з одного боку і Єгиптом та Сирією з іншого.
Невисокого зросту Давід вбив пращею символ непереможності війська филистимлян Голіафа Гефянина, “у якого древко списа було, як навій у ткачів”. Цим він деморалізував армію ворога та приніс перемогу своєму народу.
Сучасники дивувалися тактиці Олександра Македонського. Він завжди атакував у тому місці битви, де був ворожий головнокомандувач та захоплював ворожі столиці і це зробило його непереможним та Великим.
11 по 14 жовтня 1973 року ізраїльські війська просунулися углиб сирійській території, захопивши територію площею 32 квадратних кілометри. З нових позицій важка артилерія вже могла обстрілювати столицю Сирії – Дамаск, що знаходився в 40 км від військ.
Кажуть, що це саме колишня киянка Голда Меїр вирішила, що треба вести війну на території агресора, а найкращою обороною є контрнаступ на ворожу столицю і оточення атакуючих угрупувань арабських військ.
Коли Україна звільнить всі свої окуповані росією території – Донбас та Крим чи закінчиться війна? Я не впевнений у цьому, тому що терорист путін є психопатом і у нього явний комплекс Наполеона.
Що може примусити країну-агресора до швидкої капітуляції на умовах України?
Я переконаний, що лише систематичні удари по військовим об’єктам на російській території та ліквідація терориста путіна разом з злочинним оточенням може бути єдиним швидким шляхом до перемоги України.
Гладчук Вадим, фейсбук