Гладчук про імплементацію російських тоталітарних законів в Україні

зеленський та його банда продовжує імплементацію російських тоталітарних законів в Україні

Гладчук Вадим цитує Lesya Olexandra Porutska:”

Сергій Лямець:
Вам, напевно, подобаються розслідування Bigus.info та «Схем». Точно подобається, коли ЗМІ та блоґери розповідають про зловживання влади та оліґархів, а не годують вас фастфудом «Єдиного марафону».
Напевно, вам цікаво дивитися про батальйони Монако та Відень.
Але скоро така журналістика може зникнути. Залишиться лише «Єдиний марафон», який транслюватиме єдину «правильну» точку зору. Але тепер не лише на ТВ, а і в інтернеті, і на радіо.
Цього тижня депутатам пропонують голосувати за законопроєкт «Про медія». Цей закон дозволить владі блокувати «неправильні» матеріяли та навіть ЗМІ. Через ліцензування, сертифікацію, перевірки, бла бла бла.
Чим небезпечний цей законопроєкт, вже відомо багато років. Він запроваджує цензуру для всіх ЗМІ. Вона потрібна, аби на наступних виборах передбачувано поводили себе не лише ТВ та радіо, але і друковані ЗМІ, і інтернет.
Депутати налаштовані голосувати просто тому, що їм все одно. Вони не уявляють, що закладають величезну бомбу під усю країну.
Нагадаю, перетворення росії на острів зомбі починалося саме з придушення свободи слова. На початку 2000-х теж ніхто не бачив загрози, а росія вважалася дуже ліберальною. Українські ЗМІ брали приклад з НТВ, Комєрсанта, Вєдомостєй, Новоґо міра. Де тепер усе це?
Ми ближче до росії, ніж здається. Сьогодні нам під соусом війни хочуть згодувати «правильне» обмеження свободи слова. Мовляв, хто проти – той москаль. Хто за – той з народом України та нашими західними партнерами.
А я бачу так: обмеження свободи слова – це злочин проти власного народу, під якими б гаслами це не робилося. Це завжди так. Спочатку ми отримуємо владу, а потім не хочемо розслідувати Трухіна чи 1,5 мільярда на коханку.
Панове депутати, проти течії плисти завжди важко. Але дуже корисно для карми.”
Гладчук Вадим ,фейсбук