Це спецом увагу перемикнули від поїздки Арахамії до російського мафіозі Фірташа, – Гладчук

Це спецом увагу перемикнули від поїздки Арахамії до російського мафіозі Фірташа.
Подоляка мабуть робота 🙂
Гладчук Вадим цитує Мар’яну П’єцух:

Офіс президента енний день як дало команду мочити Кличка, бо пункти незламності погано в Києві працюють.
Але проблема така, що вони усюди, ну або місцями не всюди, хєрово працюють.
Чому? Бо наполегливий піар про роботу пунктів незламності в телемарафоні запустили раніше, ніж директори шкіл і садків, в т.ч. знеструмлених, дізнались, що в телемарафоні всім кажуть, що вони повинні всіх обігріти і зарядити.
Пиздіти з телемарафону воно, звісно, допомагає, якщо пиздить Арестович. Але, коли люди не просто слухають про ракети, які ще в червні в Росії мали скінчитись, а люди ідуть і шукають ті пункти, то воно до сраки цей пиздьож.
Коли місяць тому я писала, що в телемарафоні запустили сюжет, що більшість киян не бачать проблеми у відключенні світла, і мене хейтили, бо ж винна Росія, я мала на увазі саме це. Мала на увазі саме спробу через інформаційну політику ніхіра не робити, щоб спробувати допомогти налагодити життя киян в банальній допомозі побутовій виживання.
Ще раз – енергоструктуру масово почали бомбити 10 жовтня (в Харкові ще місяць раніше), але прокинулись в ОП в 20 х числах листопада з пунктами незламності і почали мочити місцеві органи влади. Які теж мали б думати раніше, а на чекати команди зверху).”
Гладчук Вадим, фейсбук