Гладчук про курс преЗедента на інтеграцію у союз з рф та Білорусією

Зеленський продовжує свій курс на інтеграцію у союз з рф та Білорусією?
Кажуть, що новий свіжоспечений віце-прем’єр Кубраков – племінник голови МВС Білорусі Івана Кубракова.
Схожість є?
Чи єто совпаденіє?
Видання “Апостроф” повідомляло, що глава Міністерства внутрішніх справ Білорусі Іван Кубраков нібито може бути рідним дядьком Олександра Кубракова.
Як пише “Апостроф”, біографія Івана Кубракова свідчить, що в родині кочегара на спиртзаводі Володимира Тимофійовича і колгоспниці Ганни Семенівни Кубракових було п’ятеро синів. Старший — Микола, 1960 року народження, в 1961 народився Михайло, в 1964 — Віктор, в 1969 — Сергій, в 1975 — Іван. Микола, за даними “Апострофа”, нібито є батьком глави “Укравтодору” Олександра Миколайовича Кубракова і першим з родини пішов працювати в міліцію в Мінську. І коли Іван вступав в Мінську спеціальну середню школу МВС, а потім в Академію МВС Білорусі, йшов стопами старшого брата. Зараз Іван Кубраков — генерал-майор міліції. Очолював відділ охорони правопорядку і профілактики управління внутрішніх справ адміністрації Центрального району Мінська, керував Заславським відділом Мінського РУВС. Обіймав керівні посади в Головному управлінні охорони правопорядку і профілактики міліції громадської безпеки МВС країни. Як пише “Апостроф”, його називають “другим батьком” ОМОНу. За даними “Апострофа”, ще в 2012 році він запропонував тодішньому главі МВС Ігорю Шуневич повернути спецпідрозділу звичну назву ОМОН і надати йому нові функції. Сам же брав участь у розробці нових тактичних схем. 28 березня 2019-го став главою міліції Мінська, а в кінці жовтня 2020-го був призначений новим міністром внутрішніх справ. Після представлення Кубракова Олександр Лукашенко зробив заяву, що не збирається брати в полон опозиціонерів. Саме Кубраков, припускають журналісти “Апострофа”, “організовував жорсткі зачистки опозиції в Мінську” і тепер досвід затримань з “облавами і вторгненням в квартири жителів можуть впровадити по всій Білорусі”.
31 серпня 2020 року Івана Кубракова внесли до списку осіб, яким накладено безстрокову заборону на в’їзд до Латвії, п’ятирічну заборону на в’їзд до Естонії та заборону на в’їзд до Литви через те, що “своїми діями він організовував і підтримував фальсифікацію президентських виборів 9 серпня і подальше жорстоке придушення мирних протестів”.
2 жовтня 2020 року Івана Кубракова внесли до списку білоруських державних та посадових осіб, щодо яких ЄС запровадив санкції. За словами Ради Європейського Союзу, він відповідає за “кампанію репресій та залякування, проведену поліцією після президентських виборів 2020 року, зокрема за свавільні арешти та жорстоке поводження з мирними демонстрантами, включно з катуванням, а також за залякування та насильство щодо новинарів”
Олександр Кубраов коли працював в “Укравтодорі” не згадував про свого родича. Але на підряди для будівництва доріг білоруські державні компанії заходили в Україну регулярно. Як повідомляє “Апостроф”, їх нібито негласно курирував Іван Кубраков. Серед таких названі ” Белавтодор”, “ДСТ №4 м Бреста” та інші.
Гладчук Вадим, фейсбук