Гладчук про ставлення до життя та безпеки цивільних у реЗЕдента

Зеленський вже казав “я вам нічєго не должен”, тому перед вторгненням евакуював та подбав лише про своїх родичів.
Зараз, особливо після заяв офісу реЗЕдента про очне навчання у школах, я бачу що ставлення життя та до безпеки цивільних у зегнид не змінилося.
Вадим Гладчук цитує Олега  Ельцова:

“Чергове тривожне попередження: Є велика загроза нападу на Україну з території Білорусі, – генерал ЗСУ Сергій Кривоніс

💬“росіяни зараз посилено “обробляють” політичне керівництво цієї країни. Плюс вони досить жорстко контролюють настрої у білоруській армії. Вони там зараз мають практично у кожному підрозділі своїх офіцерів-кураторів, які чітко відстежують настрої. Також вони проводять додаткову пропаганду, щоби виправдати свої наміри”. щодо вторгнення на наші землі”, – заявив він.
Й на тлі таких повідомлень в мене є запитання до найвищого керівництва, яке я висловлював вже два дні тому: чому Президент, який знаходить час та сенс звертатися з цього приводу до білорусів, ані пари з вуст – цивільному українському населенню?
Чи слід мешканцям Києва, Чернігіва й багатонаселених околиць залишати міста, обираючи для тимчасового проживання сільську місцевість, або ж регіони, віддалені від кордону з Білоруссю? Що саме зроблено за чотири місяці й що роблять місцеві керманичі для захисту населення від масованих обстрілів міської інфораструктури? Спостереження за ситуацією у власному районі наштовхують на думку: нічого не зроблено. не робилося й не робиться. Система цивільної оборони провалена, за понад сто дній війни й численні жертви серед цивільних конструктивних виссновків не зроблено.
Можливо, кервництву держави варто вивчити британський досвід 80-річної давнини, коли мешканців великих міст, дітей передовсім, масово вивозили до сільської місцевості задовго до початку авіанальотів Люфтваффе Меньша щильність – менше жертв.
Задля запобігання масовій паніці у містах керманичі зобов’язані дати роз’яснення населенню. Військове командування береже наших воїнів. На таке саме ж ставлення заслуговує цивільне населення.”
Вадим Гладчук, фейсбук