Гладчук “Зеленський та російська реЗЕдентура мусять відповідати за державну зраду”

Омбудсменка Людмила Денісова викривала злочини росіян в Україні та дуже ефективно заважала російській пропаганді, тому її зрадники незаконно звільнили.
Згадайте кремлівський мем “ве́жливые лю́ди”. Росіяни використовували його для швидкої окупації Криму. Російських солдат пропаганда представляла як дуже вихованих та чемних, вони тоді писали, що “російський солдат дитини не скривдить”.
Але у Криму 2014 році російські окупанти катували та вбивали цивільних, передусім кримських татар, але тоді ці факти свідомо замовчувалися.
У 2022 році Денісова без цензури розповіла про катування та нелюдське поводження росіян щодо цивільних на окупованих територіях. З жахливими подробицями, які доводять, що «хороших росіян» не буває. Виявилося, що рашисти гвалтують українських діточок чайними ложками, а чоловікам випалюють статеві органи.
Вона звинувачувала особисто путіна в геноциді українців.
Звичайно російська розвідка не змогла не зреагувати.
Денісову та її доньку, яка працювала на горячій лінії ЮНІСЕФ по фіксації дзвінків від українців, постраждалих від сексуальних злочинів російських солдатів, почали тягати на допити прокурори Бенядіктовни. В офісі реЗЕдента подоляки та інший непотріб часів Януковича організував збір підписів з обуренням за надмірні подробиці злочинів росіян.
У Верховній Раді України знайшлися 234 голоси путінських виблядка за незаконну відставку омбудсменки. Депутати не мали законного права голосувати за звільнення Уповноваженого з прав людини – це прямо заборонено законом про військовий стан та Конституцією України.
Цікаво, що одразу після цього російські змі навіть вкинули фейк, що Денісова потрапила на сайт “Миротворець”.
Мені сумно, що видання “Українська правда” перетворюється на адвоката росії та путіна. Чого вартий сам заголовок “Від facebook до допитів. Як омбудсмен Денісова вигадувала злочини росіян і втратила посаду”. “Денісова вигадувала злочини росіян” – це явно ІПСОшний закид, таке може написати тільки досвідчений російський політтехнолог, який вичитував текст та придумав заголовок.
Ви помітили, що після звільнення омбудсменнки вже немає інформації про вбивства, катування та гвалтування росіянами громадян України? Також нічого не чути про Азовців, зруйновані містечка і селища Херсонщини, Чернігівщини, Сумщини…
Людмила Денісова заважала зекоманді договорітся з хорошими рускімі по сєрєдіне. І стала жертвою розправи російських спецслужб та їх шашличної реЗЕдентури в Україні.
Під керівництвом зрадників неможливо перемогти ворога.
Треба проводити позачергові вибори президента і Верховної Ради.
Зеленський та російська реЗЕдентура мусять відповідати за державну зраду.
Робіть репост, якщо ви згодні зі мною.