Гладчук про оголошення повного торгового ембарго путінській росії терміном до повного звільнення окупованих українських територій у Криму та Донбасі

Вважаю, що це для визнання ЛДНР путін масовку на кордон України нагнав.
Водночас, щоб пред’явити у формі військового шантажу традиційний ультиматум Заходу щодо вступу Грузії та України у НАТО.
Не зможе ні в теорії ні у військовій практиці захопити та утримати угрупування у 150 тисяч вояків територію, де їм протистоїть професійна армія у щонайменше 209 тис військовослужбовців.
Але путін загнав себе у кут.
Весь світ побачив божевільного палія Третьої світової війни. Навіть фондовий та крипторинки чутливо відреагували на новини про агресію проти України.
США та країни НАТО нам надали NLAW, Джавеліни та Стінгери – про таке українці і мріяти не могли у 2014 році, коли почалася восьмирічна війна з росіїєю за Крим та Донбас. Лише за місяць (з 15 січня по 13 лютого 2022) в Україну прибули 43 вантажні літаки з озброєнням та амуніцією від союзників.
Західні політики та НАТО дали чітку відсіч нахабній російській дипломатії – суверенні країни мають самі вирішувати до яких військових альянсів їм входити.
Але Держдума рф 15 лютого 2022 року легалізувала територіальні претензії до України та де факто вивела рф з Мінських угод.
Тому країни підписанти Будапештського меморандуму повинні оголосити всіх депутатів Держдуми рф, які проголосували за визнання так званих “лднр” персонами нон-грата та введення щодо них персональних економічних санкцій, зокрема, конфіскації всіх активів, рухомого та нерухомого майна у США та Британії.
МЗС України має негайно звернутися до всіх країн світу щодо оголошення повного торгового ембарго путінській росії терміном до повного звільнення окупованих українських територій у Криму та Донбасі.
путін агресор та хуйло!
Україна переможе!
Слава Україні!
Вадим Гладчук, facebook