Вадим Гладчук про зрадників Зеленського та Медведчука

Шоу зрадників Зеленського та Медведчука продовжується, цирк агентів Кремля вже другий рік гастролює у державній владі України…
Медведчука за підозрою у держзраді відправили під домашній арешт:
Це справедливо, коли підозру у тому, що помалював стіни офісу президента та підозру у державній зраді дають однаковий запобіжний захід – домашній арешт?“
У разі невиконання покладених на Медведчука обов‘язків цілодобового домашнього арешту, його чекає штраф від 0,25 до 2 прожиткових мінімумів — тобто від 567,5 грн до 4540 грн”.
Подумайте. Домашній арешт за державну зраду під час війни!
Я впевнений у тому, що Зеленський та Медведчук одного поля ягоди. А історія з кримінальною справою щодо кума путіна – це спланована вистава за кремлівським сценарієм. Свідченням цього є дії офісу генпрокурора, повністю залежного від реЗЕдента.
Генпрокурорша Венедіктова визначила заставу для підозрюваного у держзраді кума Путіна голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука у розмірі трохи більше 300 мільйонів гривень. В офісі генпрокурора вважають, що такий злочин як держзрада можна виміряти у гривнях, доларах чи срібляниках!
Ганьба, але Венедіктова всю Україну оцінила в смішні 300 млн? Це вартість не найкращого будинку в Конча-Заспі…
Яка може бути застава при зраді Батьківщини? Може вже просто штраф? Нехай ворог держави ходить і далі зраджує?
Як можна взагалі відпускати під заставу державного зрадника, який до того має необмежені можливості впливати на хід слідства? Нема жодного сумніву, що путін знайде можливість заплатити за кума через підставних осіб.
Кум путіна та Зеленський – вони сміються з нас?
Через зрадників та колаборантів при владі щодня гинуть наші захисники – найкращі доньки та сини нашої України.
Робіть репост, якщо ви готові вийти протестувати на Майдан з вимогами справедливого покарання за державну зраду.
Слава Україні!
Слава нації!
Вадим Гладчук, фейсбук