Вадим Гладчук про преЗЕдентство ставленика Кремля

20 травня 2019 року – трагічна дата в історії нашої України. Два роки тому відбулася інавгурація Зеленського, преЗЕдентом став блазень та ватник, який у 2014-2019 роках вів багатомільйоний бізнес у росії:
Своє преЗЕдентство цей ставленик Кремля почав з політрепресій.
Переслідування політичних опонентів та фабрикація кримінальних проваджень проти учасників Революції Гідності стали сумною реальністю сьогодення.
Як приклад, відомо, що проти Президента Порошенка було відкрито щонайменше 58 (!) кримінальних справ.
Контреволюційні проросійські манкурти стали частиною Зе-команди, чиновниками та народними депутатами.Зеленський щодня намагається повністю узурпувати державну владу, підписавши у грудні 2020 року злочинний указ про відсторонення голови Конституційного суду. Зараз триває політичне цькування обраного киянами мера Києва Кличка.
В цивілізованих країнах крупний бізнес просто відсторонений від політики. У нас же Ахметов та Коломойський мають десятки своїх нардепів-кнопкодавів у фракції “Слуга народу”. І про цей факт є безліч журналістських розслідувань.
Зекоманда через зростання комуналки, зокрема, цін на електроенергію (обленерго належать олігархам Ахметову, Коломойському, Суркісу), цін на продукти, відпрацьовує наданий олігархами кредит підтримки на виборах.
Чинне законодавство дозволяє покарати корупціонерів і конфіскувати вкрадене олігархами, але Зеленський вимагав прийняття закону про податкову амністію, відповідно до якого пропонується легалізувати активи в Україні та/або за кордоном, набуті за рахунок доходів, із яких станом на 1 січня 2021 року не були сплачені податки і збори.
Ми всі вже 2 роки бачимо, що насправді у Зеленського вся боротьба з олігархами зводиться до боротьби з Порошенком. Думаю, саме для цього в офісі ЗЕгнид розробляється спеціальний закон “про статус олігарха”, яким планується виконати головне завдання Кремля, відсторонивши Петра Олексійовича від участі у політичному житті України, позбавивши його права бути знову обраним Президентом України.
На Донбасі у 2020 році загинули у боях з рашистськими окупантами щонайменше 75 українських військових.
Тим часом “кварталівська” кінокомпанія у росії за 2020 рік – це рік преЗЕдентства Зеленського, збільшила доходи на 55,8 мільйонів рублів:https://sprotiv.org/71317
Співзасновником російської компанії “Грин Филмс” до весни 2019 року був Володимир Зеленський, а досі є перший помічник преЗЕдента Сергій Шефір.Компанія “Грин Филмс” не лише працює в Москві, але й успішно пройшла відбір у конкурсі на отримання державного фінансування з бюджету росії та отримала 35 мільйонів рублів (майже 542 тисячі доларів) на фінансування фільму-трилера “Вниз”.
https://www.radiosvoboda.org/…/news…/29722182.html
Це державна зрада чи бізнес на крові?
Може тому Зеленський хоче віддати нові українські території російським окупантам на Донбасі, називаючи це “розведенням”?
Перше розведення військ відбулося наприкінці червня 2019 року — біля Станиці Луганської.
Друге розведення відбулося 29 жовтня 2019 року біля Золотого. Третє розведення провели на ділянці Богданівка-Петрівське.
Українські спецслужби готували масштабну операцію із затримання групи бойовиків ПВК Вагнера, для чого виманили їх до Білорусі. Однак, операція зірвалась після того, як силовики доповіли офісу резидента Зеленського.
Для того, щоб виконати замовлення путіна Зеленський та його банда руйнують обороноздатність України.
Замість спеціально розроблених для потреб ЗСУ Богдан-63172 зевлада закуповує у союзника РФ Білорусі цивільні МАЗи за завищеною ціною.
Ось посилання на журналістське розслідування Олександра Нікітенко “ЗА ЛАШТУНКАМИ “СВИНАРЧУКІВ”:
За два роки на посаді ЗЕ у медицині, і в економіці в країні суцільний провал, а велике будівництво перетворилося на велике крадівництво.
Ціни на продукти харчування виросли у 1.-5-2 рази. До того ж зараз пандемія і громадяни втрачають роботу. Це означає, що десятки тисяч людей знаходяться в умовах, коли не можуть придбати найнеобхідніше.
Думаю з часом історики Голодомор проти українців, влаштований “слугами народу” у часи сталінізму, будуть порівнювати з Ковідомором часів “зеленизму” через їх спільну штучність. Причиною Голодомору стала спланована конфіскація врожаю зернових та усіх інших продуктів харчування у селян представниками радянської влади впродовж Голодомору 1932—33 років безпосередньо призвела до вбивства селян голодом у мільйонних масштабах.
У 2020-21 роках слуги народу повторили злочин свої дідів-більшовиків проти українського народу – десятки мільярдів гривень з антиковідного фонду закатали в асфальт, почавши вакцинацію на 2 місяці пізніше, чим інші країни, що призвело до смерті за офіційними даними 48 696 громадян України станом на 19 травня 2021 року. Це у майже 5 разів більше чим за 7 років війни з росією! Історики називатимуть Зеленського – презедент-смерть?
Вартий уваги законопроект зелених гнид «Про медіа» – це скомпільований у путіна закон про «суверенний інтернет»:
Свобода слова зараз живе лише в інтернеті, бо інтернет-ЗМІ можуть бути самоокупними, працювати незалежно і у своїй роботі керуватись журналістськими стандартами і етикою. Якщо законопроєкт «Про медіа» запрацює, будь-якому сайту буде потрібно утримувати юристів та адвокатів, щоб захищатися від свавілля Нацради. Неолігархічні ЗМІ просто не витягнуть це фінансово.Поняття та положення документу виписані так розмито, що засобом масової інформації, тобто «суб’єктом медіа» можуть визнати навіть особисту сторінку у соцмережах лідера громадської думки.
Зате у законопроєкті добре виписана лінійка штрафів і є десятки пунктів, за порушення яких будуть штрафувати і блокувати медіа.Список приводів, за які ЗМІ можуть бути покарані, дуже нагадує перелік «Роскомнадзору», для якого звична практика вимагати негайно видалити контент, який суперечить кремлівській політиці, інакше – блокування!
20 травня 2021 року о 12:00 велику пресконференцію Зеленського проведуть на авіазаводі. Чому не у цирку чи на стадіоні?
Перед цим шоу відбулася відставка трьох міністрів. Я думаю, що це спроба ЗЕбанди втекти від відповідальності, а для Зеленського/Шмигаля особисто – спроба перекласти відповідальність.
Вважаю, що зрадник, хронічний ватник та совкодрочер не може бути президентом України.
Зеленський та його банда повинні відповісти за держзраду та ковідомор українців.
Робіть репост, якщо ви готові вийти на Майдан та вимагати дострокового припинення повноважень презедента-смерть Зеленського В.О.
Слава Україні!
Слава Нації!
Вадим Гладчук, фейсбук