Вадим Гладчук про законопроект Зеленського про статус олігарха

Почувши про законопроект Зеленського про статус олігарха, у мене склалося таке враження, що ця людина перейшла на важкі наркотики.
В цивілізованих країнах крупний бізнес просто відсторонений від політики. У нас же Ахметов та Коломойський мають десятки своїх нардепів-кнопкодавів у фракції “Слуга народу”. І про цей факт є безліч журналістських розслідувань.
Зекоманда через зростання комуналки, зокрема, цін на електроенергію (обленерго належать олігархам Ахметову, Коломойському, Суркісу), цін на продукти, відпрацьовує наданий олігархами кредит підтримки на виборах.
Чинне законодавство дозволяє покарати корупціонерів і конфіскувати вкрадене олігархами, але Зеленський вимагав прийняття закону про податкову амністію, відповідно до якого пропонується легалізувати активи в Україні та/або за кордоном, набуті за рахунок доходів, із яких станом на 1 січня 2021 року не були сплачені податки і збори.
Взагалі Олігархі́я (від грец. ὀλίγον — «небагато» та грец. ἀρχή — «влада», тобто «влада небагатьох») — політичний режим, у якому влада належить невеликій, закритій та тісно згуртованій групі осіб (військових, фінансистів тощо). Такою групою є організована злочинна група Зеленського – Коломойського, яка де факто отримала всю владу в Україні в 2019 році. Зеленський має свою більшість у парламенті, свій уряд, свого Генпрокурора. Скільки повноважень як у Зе не мав жоден президент України. Отже Зеленський – головний олігарх України.
Ми всі вже 2 роки бачимо, що насправді у Зеленського вся боротьба з олігархами зводиться до боротьби з Порошенком.
Думаю, саме для цього в офісі ЗЕгнид розробляється спеціальний закон “про статус олігарха”, яким планується виконати головне завдання Кремля, відсторонивши Петра Олексійовича від участі у політичному житті України, позбавивши його права бути знову обраним Президентом України.
Робіть репост, якщо ви вважаєте, що олігарх Зеленський має сидіти у в’язниці, а не у президентському кріслі.
Вадим Гладчук, фейсбук