Гладчук про застосування санкцій проти нардепа Тараса Козака та телеканалів кума путіна Віктора Медведчука.

May be an image of 3 людини

“Дайте мені засоби масової інформації, і я з будь-якого народу зроблю стадо свиней” – це так казав рейхсміністр народної освіти і пропаганди фашистської Німеччини Пауль Йозеф Геббельс.
Ставши одним з найближчих соратників Адольфа Гітлера, спалюючи книги, виправдовуючи гоніння на євреїв і злочини нацистського режиму, він перетворився на головного пропагандиста Третього Рейху. Ім’я Геббельса досі пов’язують з самою цинічною і безсоромною пропагандою.
Вже 7 років Україна та росія де факто перебувають у стані війні. Ось відео оголошення росією війни Україні 1 березня 2014 року:
Уявіть собі, якби в СРСР в 1941 році працювало радіо Гебельса, яке фінансувалося через структури кума Гітлера?!
Мені все одно хто закрив російські телеканали в Україні і з якою метою. Це питання національної безпеки.
Санкції проти російських телеканалів “112 Україна”, NewsOne, ZIK треба було вводити ще вчора. Я боюся, що ще декілька років такої російської пропаганди на телеканалах кума путіна і не буде нашої Незалежної України. Тому медіакілери всього українського з фінансуванням з рф мають бути ліквідовані.
P.S.
2 лютого 2021 року неподалік населеного пункту Шуми російсько-окупаційні війська вели в бік українських позицій прицільний снайперський вогонь. Внаслідок пострілу снайпера отримав важке поранення військовослужбовець Збройних Сил України. Захиснику було надано медичну допомогу, але, на жаль, врятувати його не вдалося.
Ось відео як фашисти з російських збройних формувань замість дати води пораненому українському воїну беруть в нього “інтерв’ю” влітку 2014 року.
Через 10 діб катувань полоненого бійця Івана Ісика рашисти розстріляли.
Йде війна. Нагадаю про це всім захисникам свободи слова, до яких я теж належу…
Робіть репост, якщо ви підтримуєте державницьке рішення РНБО про застосування санкцій проти нардепа Тараса Козака та телеканалів кума путіна Віктора Медведчука.
Вадим Гладчук, фейсбук