Вадим Гладчук про виступ Зеленського російською

May be an image of 1 особа, sitting та текст

“Перше, що спало на думку – от дурень, друге – нє, таки велика падлюка”, – написав у фейсбуці один з моїх друзів, відреагувавши на черговий російськомовний виступ реЗЕдента.
Виступ Зеленського російською, на мою думку доводить, що санкції проти нардепа Тараса Козака та телеканалів кума путіна Віктора Медведчука він ввів не як противагу російській пропаганді, а задля повернення його електорату, який перейшов до ОПЗЖ.
Нагадаю, що згідно опитування від 3 лютого 2021 року в нову Раду пройшли б 5 партій. “Слуга народу” не перша, а друга. Якби у парламентських виборах брали участь партії, найбільш імовірно прохідний бар’єр подолали б “ОПЗЖ” (партію підтримали б 24,1% серед респондентів, які визначилися з вибором), “Слуга народу” (18,2%), “ЄС” (15,6%) і “Батьківщина” (10,3%), “Сила і честь” (6,4%).
Відібравши телевізійний пульт у кума путіна Медведчука, Зеленський веде російською змагання за російськомовний ватний лохторат. Але нагадаю, що 9 жовтня 2020 року Верховний Суд визнав, що Президент України зобов’язаний спілкуватися державною мовою під час виконання службових обов’язків. Ось посилання:
Конституція, Закон про мову та Закон про державну службу зобов’язує Зеленського вести свою діяльність виключно державною мовою!
Колись я писав, що завжди об’єднує путіна та зеленського. Це спільна ненависть до Порошенка.
Цього разу колись популярний у російських VIP-банях артист теж не втримався від дезінформації українців, стверджуючи, що – цитата: “телеканали Порошенка показують агентів Кремля частіше, ніж масло Roshen”. Переконавшись у черговій брехні Зе можна, подивившись телеканал “Прямий” пару годин.
До речі, у цьому виступі я очікував почути від Зеленського відповідь на питання чому Україна з лютого відновила імпорт російської електроенергії?
І скільки він на цьому заробляє?!
Вадим Гладчук,фейсбук