Гладчук про руйнування зеленими гнидами територіально-адміністративного устрою України

Є 73 ст. Конституції України – хіба це не територіальний устрій країни і хіба не референдумом усього народу ми разом маємо це вирішувати?
Стаття 73 Конституції України визначає: “Виключно всеукраїнським референдумом вирішуються питання про зміну території України”.
Багатьом жителям районів для отримання соціальних та адміністративних послуг доведеться тепер їздити за тридев’ять земель. Крім того, скорочення числа районів означає масове скорочення різних служб і бюджетників, починаючи з поліції і закінчуючи лікарями. А самі держпослуги стануть менш доступними географічно.
Статус райцентру давав місту асигнування на, наприклад, районні лікарні, школи або об’єкти соціальної сфери. І чим менше стає районів – тим менше, відповідно, буде тих же лікарень. Скорочення лікарень та лікарів під час пандемії Ковід-19 – це диверсія та геноцид українського народу.
У Київській області створили Бучанський район замість Ірпінського. Хоча в Бучі проживає 36 тисяч чоловік, а в Ірпені – понад 100 тисяч. Крім того, Буча користується інфраструктурою Ірпеня. Там знаходяться регіональні підрозділи Нацполіціі, ГФС, ГСЧС, суд, архів і т.д.
Наприклад, смт Любар, який був центром Любарського району з населенням в 27 тисяч чоловік, буде ставитися до Житомиру, до якого 82 км (а не 60, як закладалося в первинному проекті). Половина цього шляху – по поганій дорозі до Чуднова, і тільки звідти траса стає краще.
Це означає, що добиратися до райцентру жителі Любара будуть близько двох годин.
Зелені гниди реалізують черговий кремлівський сценарій руйнування України!
В умовах воюючої країни, та ще й пандемії, державі, яка бореться за свою свободу, незалежність та територіальну цілісність, зеленими диверсантами підло нанесено удар ножем у спину.
Ця централізація, якщо її не зупинить Конституційний Суд, матиме катастрофічні соціальні наслідки.
Робіть репост якщо підтримуєте імпічмент руйнівника України Зеленського.
Вадим Гладчук, фейсбук