Гладчук ПРО СТВОРЕННЯ ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ТИМЧАСОВОЇ СЛІДЧОЇ КОМІСІЇ ЩОДО ІМПІЧМЕНТУ ЗЕЛЕНСЬКОМУ ЧЕРЕЗ КОРОНАВІРУСНУ ДИВЕРСІЮ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

 

Усунення президента України з поста в порядку імпічменту є способом притягнення президента України до конституційної відповідальності. Імпічмент є позасудовим конституційним процесом, за змістом якого Верховна Рада України у разі вчинення державної зради або іншого злочину президентом України може достроково припинити його повноваження, усунувши з поста.

Підставою для ініціювання імпічменту є письмове подання, підписане більшістю народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України, підписи яких не відкликаються.
Закон України «Про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент)» відповідно до статей 85108111151 Конституції України визначає правові та організаційні засади притягнення Президента України до конституційної відповідальності шляхом усунення з поста в порядку імпічменту.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/39-20

23 квітня 2020 року Центр громадського здоров’я оприлюднив данні, що 93% українців із COVID-19 зі встановленим шляхом передачі інфікувалися на території нашої держави. Інші 7% перебували за кордоном в межах 14 днів до появи симптомів:

93% українців інфікувались COVID-19 на території нашої держави, – Центр громадського здоров’я

У кількох своїх відеозверненнях коронавірусний диверсант Зеленський закликав українських громадян негайно повертатися з країн Європи, де панує пандемія! Без карантину та обсервації з чергами на кордонах, здорові стояли поруч з хворими та зараженими:
https://www.rbc.ua/ukr/styler/ukraintsy-teryayut-soznanie-ocheredyah-granitse-1586269898.html

Водночас, Володимир Зеленський, як голова Ради Національної безпеки та оборони України безсумнівно знав про документ за підписом секретаря РНБО Олексія Данілова, який ще 31 січня 2020 року передбачав «відтермінувати повернення… громадян України з Китайської Народної Республіки та країн Південно-Східної Азії, де зафіксовані випадки захворювання до завершення спалаху епідемії.»
https://sprotiv.org/70883

Я вважаю, що ініційоване Зеленським масове повернення інфікованих з епіцентру коронавірусної пандемії — це не випадковість, а зловмисна злочинна дія та державна зрада.

Вигодонабувачем цієї коронавірусної диверсії є росія, з якою Україна веде гібридну війну з 2014 року. Коронавірусна пандемія в Україні вже призвела за багатьох смертей, маємо виявлені випадки хвороби та перші смерті в ЗСУ, що безсумнівно впливатиме на обороноздатність нашої держави.

Ще одним наслідком цих злочинних дій Зеленського є масове безробіття та зубожіння більшості громадян України.

Ватника Зеленського за коронавірусну диверсію проти українців під арешт!
https://sprotiv.org/70883
Раду на карантин!
Робимо репост!

Вадим Гладчук, фейсбук