Вадим Гладчук про пік заразності у хворих з коронавірусом

Виділення вірусу у хворих з COVID-19 починається за два дні до появи перших симптомів! Хвора на коронавірусну хворобу людина не чхає, не кашляє, а вже заражає всіх навколо:
https://sprotiv.org/70922
Тому громадянам слід виходити на вулиці тільки у разі крайньої необхідності, одягнувши маску або респіратор класом не нижче N95 або FFP2, одноразові рукавички та окуляри, які захистять слизову ока.
https://sprotiv.org/70765
Я вже неодноразово писав та закликав преЗЕдента та ЗЕуряд забезпечити УСІХ медиків засобами індивідуального захисту.
https://gladchuk.info/1847
Медики – сьогодні найбільше ризикують, щодня наражаючись на небезпеку бути інфікованими COVID-19.
Але режим путінських диверсантів своєю злочинною бездіяльністю допустив зараження сотень українських медпрацівників (1 138 медиків з COVID-19 станом на 19 квітня 2029 року).
Тепер, скажіть, хто буде нас лікувати?

Згадайте, як коронавірусний диверсант Зеленський закликав українських громадян негайно повертатися з країн Європи, де панує пандемія! Без карантину та обсервації з чергами на кордонах, здорові стояли поруч з хворими та зараженими.

Водночас, Володимир Зеленський, як голова Ради Національної безпеки та оборони України безсумнівно знав про документ за підписом секретаря РНБО Олексія Данілова, який ще 31 січня 2020 року передбачав “відтермінувати повернення… громадян України з Китайської Народної Республіки та країн Південно-Східної Азії, де зафіксовані випадки захворювання до завершення спалаху епідемії.”
https://sprotiv.org/70883

Отже ініційоване Зеленським масове повернення інфікованих з епіцентру коронавірусної пандемії — це випадковість чи навмисна дія засланого Кремлем на Банкову козачка?

Совпаденіє?

 

Вадим Гладчук, фейсбук